AKTUALNOŚCI

Lekcje indywidualne na trzech basenach! Bezpieczna nauka pływania

Jeśli nie masz możliwości chodzenia na zajęcia grupowe umów się na lekcje indywidualne dla niemowląt, dzieci lub dorosłych! W zajęciach takich może wziąć udział maksymalnie jedna, dwie lub trzy osoby. Zapraszamy na baseny w Termach Maltańskich, Lechicka i w Daszewicach oraz Kromera we Wrocławiu.

Przerwa w zajęciach spowodowana pandemią z pewnością wzbudziła u wielu osób głód pływania. Mimo, że nie na wszystkich basenach możemy wrócić do organizacji regularnych lekcji grupowych, to dla osób stęsknionych za nauką pływania mamy inne rozwiązanie – lekcje indywidualne! W pełni bezpieczne, z zachowaniem rygorów sanitarnych wymaganych w czasie pandemii (sprawdź nasze procedury bezpieczeństwa).

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla każdego – dla niemowlaków (z rodzicem), dla dzieci, dla dorosłych. Zapraszamy zarówno osoby już pływające, jak i początkujące.

Termin i miejsce indywidualnych lekcji nauki i doskonalenia pływania zależą od Ciebie. Nasi instruktorzy są do Twojej dyspozycji praktycznie we wszystkie dni tygodnia po wcześniejszym ustaleniu terminu. Baseny Lechicka i Daszewice są już otwarte, a Termy Maltańskie ruszą 19.06.

Nie ma efektywniejszego sposobu nauki pływania niż pod okiem instruktora, który poświęca cały czas osobie ćwiczącej. Możecie być pewni, że nasi doświadczeni instruktorzy wydobędą z każdego pływacki talent!

Ceny zajęć indywidualnych:

 • Termy Maltańskie – 100 zł (dla 1 os.), 140 zł (dla 2 os.), 180 zł (dla 3 os.)
 • Basen Lechicka – 100 zł (dla 1 os.), 140 zł (dla 2 os.), 180 zł (dla 3 os.)
 • Basen Daszewice – 100 zł (dla 1 os.), 140 zł (dla 2 os.), 180 zł (dla 3 os.)

Zadzwoń: tel. 61 875 95 27 lub wypełnij poniższy formularz, proponując termin, obiekt i określając poziom umiejętności. Zajęcia indywidualne zostaną potwierdzone mailowo lub telefoniczne w najszybszym możliwym czasie.
Uwaga! Warunkiem uczestnictwa jest przekazanie instruktorowi podpisanego oświadczenia związanego z udziałem w zajęciach w czasie pandemii (do pobrania tutaj).

  FORMULARZ ZAPISU NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym:

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl