AKTUALNOŚCI

Licytuj zestaw książek o oswajaniu z wodą dzieci i nauce pływania [WOŚP]

Poradnik dla rodziców + podręcznik dla instruktorów pływania to zestaw obowiązkowy dla każdego, kto chce by jego dziecko pokochało wodę, czuło się w niej bezpiecznie od pierwszych dni życia a później nauczyło się wspaniale pływać różnymi stylami.

Wyjątkowy zestaw książek wydanych przez Szkołę Pływania Fregata Swimming, jedną z największych szkół pływania w Polsce trafia na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto wylicytować te świetne pozycje i przede wszystkim pomóc WOŚP.

Licytujemy taki zestaw:

  • Poradnik dla rodziców, którzy chcą zaprzyjaźnić swoje dziecko z wodą już od pierwszych tygodni dni życia pt. „Uczymy miłości do wody” autorstwa instruktorów oswajania z wodą niemowląt Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego
  • Podręcznik dla instruktorów nauki pływania pt. „Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” autorstwa doktora Stanisława Głąba.

Z takim zestawem praktycznych porad dotyczących zarówno domowego oswajania z wodą dziecka, jak i na basenie każdy rodzic stanie się najlepszym przewodnikiem na drodze wodnej edukacji swojej pociechy.