AKTUALNOŚCI

Ucz siebie i innych miłości do wody! Specjalny kurs dla niemowląt

Jeżeli Twoje dziecko jest w wieku 3-4 miesięcy i chciałbyś zacząć z nim przygodę na basenie, zgłoś się na nasze zajęcia na pływalni w Daszewicach! W małej grupie i na promocyjnych warunkach oswoisz swojego maluszka z wodą i pomożesz instruktorom Fregaty Swimming tworzyć nowy program oswajania z wodą najmłodszych.

Norbert Lewandowski i Szymon Siejkowski to osoby, których w środowisku pływania niemowląt przedstawiać nie trzeba. Instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy od lat promują ideę oswajania z wodą niemowląt, pracując z setkami małych pływaków są również autorami programu pod hasłem „Uczymy miłości do wody” i poradnika dla rodziców pod tym samym tytułem.

I to właśnie pod ich opieką możesz wspólnie ze swoim dzieckiem stawiać pierwsze kroki na ścieżce wodnej edukacji.

Zajęcia będą częścią procesu tworzenia autorskiego programu nowych form nauczania pływania niemowląt. Materiały instruktażowe i szkoleniowe poświęcone nauce pływania dla najmłodszych (wideo, zdjęcia), które powstaną przy okazji zajęć wykorzystane zostaną do naszych celów dydaktycznych, jak i promocyjnych (np. publikacje na stronie i profilu Facebook Fregaty).

Uwaga! Kurs jest skierowany do osób, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach z niemowlakiem na basenie. Warunkiem udziału w zajęciach jest wyrażenie zgody na rejestrowanie zajęć do wspomnianych wyżej celów.

Miejsce kursu: Pływalnia „Fregata” Daszewice (ul. Słoneczna 4).

Wiek dziecka w chwili rozpoczęcia kursu: 3-4 miesięcy

Termin zajęć: wtorki, godz. 9.30 (w okresie 8.02.2022-28.06.2022)
Liczba zajęć i cena: 20 lekcji x 45zł x 50% rabatu = 450 zł

Zgłoszenia: info@fregata.com.pl wpisując w tytule maila „Kurs – Uczymy miłości do wody”

Liczba miejsc ograniczona!