AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe Szkolenie „Pływanie niemowląt i małych dzieci”

Ponad 40 instruktorów oswajania z wodą niemowląt z całej Polski wzięło udział w organizowanym przez Fregatę i Europejski Instytut Sportu i Edukacji szkoleniu z Torill Hindmarch, jedną z najbardziej znanych na świecie w tej dziedzinie.

Szkoła Pływania Fregata Swimming od kilku lat prowadzi zajęcia oswajania z wodą niemowląt, a dzięki współpracy z europejskimi ekspertami może dzielić się ich doświadczeniami z instruktorami z całej Polski. I właśnie dlatego na dwudniowe warsztaty w Termach Maltańskich przyjechało ponad 30 osób z różnych stron kraju. Podczas wykładów, dyskusji i ćwiczeń dowiadywali się m.in. w jaki sposób komunikować powinien się rodzic z maluszkiem, czy też jakie są zasady i sposoby prowadzenia zajęć na basenie. Warsztaty prowadzone były przez Torill Hindmarch, jedną z najbardziej uznanych na świecie instruktorek pływania dla niemowląt.

Oczywiście nie mogło zabraknąć części nieoficjalnej – podczas wieczoru integracyjnego w jednym z poznańskich klubów bawiliśmy się do białego rana!

Uczestnikom szkolenia dziękujemy za udział i mamy nadzieję na kolejne spotkanie podczas następnych warsztatów!