AKTUALNOŚCI

Świąteczne przedstawienie dla dzieci w prezencie!

nauka pływania dla niemowlat Wrocław

Będzie św. Mikołaj, aniołki i diabły, a przede wszystkim mnóstwo dobrej i mądrej zabawy – zapraszamy dzieci w wieku 4-10 lat na spektakl pt. „Pastorałka” w wykonaniu Teatru Krokodyl. Niedziela, 10 grudnia, godz. 15.00. Wstęp wolny!

Jak co roku w okresie przedświątecznego zabiegania zapraszamy dzieci z rodzicami na chwilę odpoczynku i dobrej rozrywki, czyli na specjalny spektakl do Term Maltańskich. Teatr „Krokodyl” Tadeusza Falany zaprezentuje „Pastorałkę”, czyli historię, w której pojawią się biedny Maciej, Aniołek, św. Mikołaj i diabły, opowiadającą o tym, że trzeba być uczciwym i dobrym i to nie tylko dlatego, by otrzymać prezent od św. Mikołaja. A ten ostatni z pewnością po spektaklu też odwiedzi naszych małych widzów.

Zapraszamy!

Aby zgłosić udział – wypełnij formularz    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl