AKTUALNOŚCI

Mój Pierwszy Obóz, czyli wakacje pełne przygód!

Mnóstwo przygód w scenerii lasów i jezior to najlepszy przepis na wakacje dla aktywnych dzieciaków w wieku od 6 do 9 lat. Nasz sprawdzony partner, firma Sobecki Travel zaprasza w sierpniu na obóz w Straduniu k. Trzcianki. Polecamy!

Pierwszy obóz dziecka nie musi wiązać się z żadnym stresem. Trzeba tylko wybrać taki wypoczynek, który będzie dla niego ekscytującym i pełnym przygód doświadczeniem. A właśnie takie warunki spełnia „Mój Pierwszy Obóz” organizowany przez naszego sprawdzonego i wieloletniego partnera, czyli firmę Sobecki Travel.
Na dzieci w wieku od 6 do 9 lat czekają atrakcyjne zajęcia, gwarantujące rozwijanie ich umiejętności i zdobywanie nowych przyjaciół. To czas, który dzieci spędzają w pozytywnym otoczeniu, ucząc się nowych rzeczy i tworząc niezapomniane wspomnienia.
Gdzie?
Ośrodek wypoczynkowy „January” w Straduniu położony jest w urokliwej okolicy lasów oraz dwóch czystych jezior (Logo i Straduńskie). Na terenie ośrodka znajduje się kort do tenisa ziemnego, boisko do piłki nożnej i plażowej piłki siatkowej, stół do ping-ponga, siłownia plenerowa oraz strzelnica do wiatrówki i łuku sportowego.
Zakwaterowanie:
Pokoje 3 – 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Termin:
17-21.08.24
Wyżywienie:
Ośrodek serwuje pyszną kuchnię domową. Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego oraz dwudaniowy obiad z podwieczorkiem. Napoje dostępne do posiłków oraz woda ogólnodostępna dla uczestników.
Atrakcje:
Kąpiele w jeziorze, Laser Tag, pływanie na dmuchanych kołach, lub motorówką, turnball, podstawy survivalu w formie zabawowej, podchody, dyskoteka, ognisko, gry i zabawy zespołowe oraz wiele innych!
Cena obozu:
1195 zł