AKTUALNOŚCI

Nabór do szkół! SP 72 zaprasza na zajęcia pokazowe na basenie!

Szukasz szkoły dla dziecka, która stawia nie tylko na naukę, ale i sport, w tym pływanie? Wybierz Szkołę Podstawową nr 72 na os. Kopernika. Wpadnij z dzieckiem na bezpłatne zajęcia pokazowe, które poprowadzą szkolni trenerzy!

Jeżeli zastanawiasz się do jakiej szkoły powinno trafić Twoje dziecko, to odpowiedź zawsze powinna być taka sama: do jak najlepszej, przede wszystkim dla niego! Szkoła Podstawowa nr 72 na ul. Newtona przykłada ogromną uwagę nie tylko do nauczania, ale i kładzie duży nacisk na zdrowy rozwój fizyczny i sport. Jeżeli zatem Twoje dziecko uwielbia wszelki ruch i aktywność, to właśnie ta szkoła będzie dla niego najlepszym wyborem!

A już teraz trenerzy SP 72 i Klubu Sportowego Warta zapraszają na pływalnię szkolną przy ul. Newtona 2 na specjalne bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym przygotowujące do egzaminu do I klasy sportowej o profilu pływackim. Już wkrótce rusza nabór do tej szkoły – serdecznie zapraszamy dzieci, które lubią ruch i aktywność w wodzie! Podczas zajęć z naszym trenerem przekonacie się, jak wyglądają zajęcia pływackie, a także dowiecie się jak wygląda i funkcjonuje szkoła. Nie zabraknie także oczywiście dobrej zabawy!

Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Newtona 2, Poznań

Terminy:
– środa 3.04.2024 godz. 14:45
– niedziela 7.04.2024 godz. 16:30

Zgłoszenia dzieci:
– wiadomością SMS na nr: 605 272 993 – z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz terminu zajęć. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa.