AKTUALNOŚCI

Moje pierwsze kroki na basenie. Nowe kursy dla niemowlaków! [WROCŁAW I DASZEWICE]

Jeśli Twój maluszek nie uczestniczył jeszcze w zajęciach oswajania z wodą, a chcecie zacząć wielką wspólną przygodę z wodą, to właśnie nadszedł dobry moment! W połowie października zaczynamy we Wrocławiu i Daszewicach nowe kursy dla niemowlaków!

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt to wyjątkowy czas, który spędzacie ze swoim dzieckiem na basenie, z dala od codziennych problemów i trosk. Pod opieką naszego instruktora, możecie skupić się na tym co najważniejsze, czyli budowaniem wzajemnej więzi emocjonalnej.
Dla tych, którzy wcześniej nie zabierali jeszcze niemowlaka na basen, otwieramy nowe grupy, w których oswoimy Wasze maluszki z wodą i przygotujemy do dalszej wodnej edukacji. Uczymy miłości do wody, więc możecie być pewni, że dajemy z siebie wszystko, aby Wasze pociechy pokochały pluskanie nie tylko na basenie, ale i w domu podczas codziennych kąpieli.
Zajęcia na basenie to aktywność, która przynosi niemowlakom szereg korzyści zdrowotnych i rozwojowych. Dzieci, które od małego uczestniczą w lekcjach pływania, nie tylko prawidłowo się rozwijają, ale i lepiej radzą sobie później w przedszkolu, czy szkole. Basen to w przypadku dziecka znakomita inwestycja, która na pewno przyniesie dobre wyniki.

Już w połowie października ruszamy z kursami w następujących grupach wiekowych:

Basen Kromera we Wrocławiu (zajęcia w okresie od 19.10.2018-25.01.2019*)

  • gr. 3-6 mies. – piątek godz. 16:15
  • gr. 7-12 mies. – piątek godz. 17:00
  • gr. 12-24 mies. – piątek godz. 17:45

* z przerwą w okresie świątecznym 22.12.2018-01.01.2019