AKTUALNOŚCI

Uwaga, w niedzielę 14.10 maraton! Utrudniony dojazd na Termy [MAPKA]

W niedzielę 14 października odbędzie się 19. Poznań Maraton, którego trasa będzie biegła m.in. w okolicach Term Maltańskich. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z utrudnieniami i uwzględnienie ich wybierając się na nasze zajęcia!

Nasze zajęcia w najbliższą niedzielę odbywają się normalnie – zgodnie z grafikiem, ale w związku z maratonem w różnych częściach Poznania wprowadzonych zostanie wiele zmian w organizacji ruchu drogowego. Najwięcej problemów mogą mieć uczestnicy zajęć w Termach Maltańskich, gdzie dojazd  będzie nieco utrudniony, ale dostępność dla samochodów zostanie utrzymana. Należy się jednak liczyć z tym, że dojazd może zająć nieco więcej czasu niż zwykle.

Ulice Jana Pawła II i Wyszyńskiego będą przejezdne w kierunku ulicy Termalnej. Od ulicy Podwale, Świętego Michała i Krańcowej będą ustawione śluzy, na których będzie odbywał się ruch wahadłowy. Przejezdna będzie również ulica Warszawska, ponieważ ruch będzie odbywał się po nitce południowej w obie strony. Zamknięta na czas maratonu będzie tylko ulica Krańcowa w kierunku ZOO do godziny 15:00. Osobom mieszkającym na północy Poznania i północnych okolicach miasta rekomendujemy dojazd do Term Maltańskich przez śluzy ustawione przy ulicach Podwale, Świętego Michała i Krańcowej, a nie przez śluzę znajdującą się na ulicy Estkowskiego.

Zachęcamy do korzystania z infolinii, która będzie dostępna przez cały weekend i będzie pomagać kierowcom dotrzeć do celu jak najszybciej. Numer telefonu: 502622438.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, a biegaczom życzymy rekordowych wyników!