AKTUALNOŚCI

Nauka pływania dla dzieci – basen w Cukrowni Żnin! [ZAPISY LATO 2023]

Już od 13 lutego zaczynamy kolejny semestr zajęć nauki pływania dla dzieci na komfortowym basenie w Hotelu Arche Cukrownia Żnin! Zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat i starsze!

Położony w połowie drogi między Gnieznem a Bydgoszczą Hotel Arche Cukrownia Żnin to wyjątkowy obiekt konferencyjno-wypoczynkowy, w którym funkcjonuje też piękna strefa basenowa. To właśnie tam prowadzimy regularne zajęcia – kursy oswajania z wodą dzieci!

Ruszają zapisy na letni semestr zajęć (luty-czerwiec 2023), który rozpoczyna się już 13 lutego, a więc zaraz po feriach zimowych. Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą dla małych dzieci w wieku 3-4 lat (zajęcia rodzic + dziecko) oraz dzieci starsze, które samodzielnie biorą już udział w zajęciach nauki pływania.

Zajęcia odbywać się będą w grupach:

  • Ib – oswajanie z wodą dzieci w wieku 5-6 lat początkujących oraz takich, które wcześniej brały już udział w zajęciach w wodzie z rodzicem (teraz w wodzie ćwiczy dziecko bez rodzica),
  • Ic – oswajanie z wodą dzieci w wieku 6-7 lat początkujących oraz takich, które wcześniej brały już udział w zajęciach w wodzie z rodzicem lub w grupie Ib (teraz w wodzie ćwiczy dziecko bez rodzica),
  • IIa i IIb – nauka i doskonalenie pływania na grzbiecie – dla dzieci po kursie w grupie Ib/Ic
  • III – nauka pływania kraulem
  • IIIb/IV – doskonalenie kraula i nauka pływania żabką
  • Va – nauka pływania delfinem

Zapisy odbywają się poprzez grafik zajęć – kliknij w poniższy przycisk i wybierz swoją grupę!