AKTUALNOŚCI

Ostatnie miejsca na zimowe obozy dla dzieci! [OFERTA]

Ostatnie wolne miejsca na obozy narciarskie w Białce Tatrzańskiej w czasie ferii zimowych! Obozy organizuje nasz sprawdzony partner, firma Sobecki Travel. Polecamy!

W czasie ferii zimowych w okresie od 28.01.2023 do 11.02.2023 firma Sobecki Travel zorganizuje kilka obozów narciarskich w doskonałych lokalizacjach. Dostępne są jeszcze ostatnie wolne miejsca na następujące wyjazdy.

Biały Dunajec – Białka Tatrzańska (05.02.2023 – 11.02.2023)

Ośrodek położony jest w pięknej miejscowości Biały Dunajec u podnóża Tatr, niecałe 10 km od Zakopanego. Przepiękna panorama Tatr, cisza i górskie powietrze zapewniają bezstresowy i przyjemny wypoczynek przez cały rok.

Zimowy obóz dla dzieci w wieku 8-17 lat (z podziałem na grupy) obejmuje pobyt w pensjonacie Na Równi w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Organizator gwarantuje m.in. pełne wyżywienie z domowymi potrawami, 6 dni jazdy na nartach na stokach w Białce Tatrzańskiej oraz Suche Ski w Jurgowie i szereg towarzyszących aktywności.

Poronin – Białka Tatrzańska (28.01.2023 – 04.02.2023)

Poronin to duża miejscowość podhalańska, rozłożona u stóp dwóch pasm górskich – Pogórza Gubałowskiego i Pogórza Gliczarowskiego, wzdłuż potoków Porońca i Zakopianki.

Zimowy obóz dla dzieci w wieku 8-17 lat (z podziałem na grupy) obejmuje pobyt w pensjonacie Austryjok, w zacisznym miejscu, z pięknym widokiem na tatrzańskie szczyty, w pokojach 2-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Organizator gwarantuje m.in. pełne wyżywienie z domowymi potrawami, 6 dni jazdy na nartach na stokach w Białce Tatrzańskiej oraz Suche Ski w Jurgowie i szereg towarzyszących aktywności.