AKTUALNOŚCI

Bądźcie dumni ze swoich dzieci na basenie! [WIDEO]

Rzeczy tak małe jak pierwsze chlapanie oraz tak duże jak pierwszy samodzielny skok do wody, czy nurkowanie – każde osiągnięcie Twojego dziecka na zajęciach oswajania z wodą niemowląt jest powodem do pochwały dziecka i ogromnej dumy rodzica.

Na naszych zajęciach nauki pływania dla niemowląt dbamy o to, by każdy mały pływak cieszył się z każdego kroku w swojej wodnej edukacji. Niezależnie od tego, czy będzie to krok mały, czy duży. Nawet rzeczy, które mogą się wydawać drobne, jak choćby zwykłe chlapanie, uderzanie rączkami o wodę, są wielkie z punktu widzenia maluszka, jeśli tylko towarzyszy temu radość i zadowolenie. Bo wówczas mamy już sygnał, że idziemy we właściwym kierunku, czyli, że nasze dziecko właśnie uczy się miłości do wody.

Pozytywne motywowanie dziecka na basenie to jedna z podstawowych zasad, jakimi kierujemy się w nauczaniu pływania na każdym etapie szkolenia. Zaczynamy oczywiście już z maluszkami w wieku od 3 miesięcy. One także bardzo potrzebują pochwały, zwłaszcza z ust rodzica. Uśmiech i radość, jakie towarzyszą mamie lub tacie, którzy widzą postępy swojej pociechy, są dla niej największą nagrodą.