AKTUALNOŚCI

Nowa grupa dla niemowlaków 3-6 mies. w Daszewicach! [ZAPISY]

Już od 19 listopada ruszają zajęcia w nowej grupie dla bobasów w wieku 3-6 miesięcy na basenie w Daszewicach! 

Zainteresowanie lekcjami pływania dla maluszków jest tak duże, że ciągle otwieramy nowe grupy. Tym razem dla niemowlaków w wieku 3-6 miesięcy otwieramy nową grupę – od wtorku 19. listopada.

Dlaczego warto już w tak wczesnym wieku warto oswajać dziecko z wodą? Bo zajęcia na basenie przynoszą mu mnóstwo korzyści, m.in stymulują prawidłowy rozwój ruchowy i koordynację poprawiając płynność i estetykę ruchów dziecka, pozytywnie wpływają na układ kostno-szkieletowy oraz mięśniowo-stawowy, czy też dostarczają nowych wrażeń (dziecko odbiera bodźce, których nie ma poza wodą). Zajęcia na basenie wspierają odporność dziecka, rozwijają jego zmysły oraz przyspieszają rozwój psychofizyczny. Poza tym wspólne ćwiczenia z rodzicem wzmacniają więzi rodzinne, jednocześnie powodując że dziecko jest bardziej odważne i pewne siebie.

Zajęcia w nowej grupie zaczną się we wtorek 19. listopada 2019 r. o godz. 11.45 na pływalni „Fregata” w Daszewicach. Lekcje odbywać się będą raz w tygodniu.

Ilość zajęć w kursie wynosi 8, a koszt to 280 zł.

ZAPISY PRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl