AKTUALNOŚCI

Nowa grupa dla niemowląt 3-6 mies. we Wrocławiu! [ZAPISY]

Wszystkie maluszki dokoła już pływają, a Twój bobas jeszcze nie był na basenie? Właśnie dla Ciebie otwieramy nową grupę oswajania z wodą najmniejszych pływaków w wieku 3-6 mies. na basenie Kromera we Wrocławiu!

Wczesne oswajanie niemowląt z wodą to zajęcia, które cieszą się ogromną popularnością, ponieważ przynoszą maluszkom mnóstwo korzyści, zarówno dla jego rozwoju fizycznego, jak i psychicznego. Jak podkreślają specjaliści neonatologii, zajęcia na basenie:

 • stymulują rozwój ruchowy i koordynację poprawiając płynność i estetykę ruchów dziecka,
 • pozytywnie wpływają na układ kostno-szkieletowy oraz mięśniowo-stawowy,
 • pomagają w utrzymaniu równowagi,
 • regulują napięcie mięśni oraz wzmacniają je, nie obciążając układu kostnego,
 • dostarczają nowych wrażeń (dziecko odbiera bodźce, których nie ma poza wodą),
 • regulują sposób oddychania dziecka,
 • rozwijają zmysły oraz przyspieszają rozwój psychofizyczny niemowlęcia,
 • wspierają odporność,
 • rozwijają więź między rodzicem i dzieckiem, a także wspierają umiejętności społeczne,
 • powodują, że dziecko jest bardziej odważne i pewne siebie,
 • wspierają proces rehabilitacji u dzieci z zaburzeniami napięcia mięśniowego, asymetrią, problemami z układem kostno-stawowym i kręgosłupem.
 • działają relaksująco na dziecko.

Z myślą o wszystkich maluszkach, które osiągnęły już wiek 3-6 miesięcy, a nie uczestniczyły jeszcze w naszych zajęciach, otworzyliśmy nową grupę na kameralnym basenie Kromera (al. Kromera 16, Hotel Weiser) we Wrocławiu.

Zajęcia odbywać się będą w:
– środy o godz. 13:15
– czwartki o godz. 13:15

Startujemy już 6 i 7 listopada! Kurs obejmuje 12 lekcji (środy) lub 13 lekcji (czwartki), a jego koszt to odpowiednio 468 zł lub 507 zł.

Zapisy na zajęcia – poprzez poniższy formularz  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl