AKTUALNOŚCI

Nowy kurs dla małych dzieci – indywidualne lekcje!

Indywidualne oswajanie z wodą 3-latków według nowatorskiego programu to nasza propozycja dla maluchów, które wcześniej nie uczestniczyły w zajęciach na basenie. To dwa miesiące specjalnych lekcji 1 na 1, czyli sam na sam z instruktorem, w cenie tylko 20 zł za zajęcia!

Zajęcia w ramach kursu to wyjątkowe półgodzinne spotkania, podczas których dziecko ćwiczy sam na sam z instruktorem – w przeciwieństwie do tradycyjnych kursów, gdzie w wodzie z dzieckiem przebywa rodzic. Dzięki indywidualnemu kontaktowi i kameralnej atmosferze, bez obecności osób trzecich, rozpraszających dziecko, maluszek jest w stanie niezwykle efektywnie pracować z instruktorem i oswajać się z wodą w sposób, w jaki nie jest to możliwie w grupie.

Ta nowatorska i w pełni bezpieczna metoda (100 proc. czasu z instruktorem) stanowi również część procesu tworzenia autorskiego programu nowych form nauczania pływania niemowląt opartego na wieloletnich doświadczeniach Fregaty i konsultacjach ze światowymi ekspertami w tej dziedzinie. Materiały instruktażowe i szkoleniowe poświęcone nauce pływania dla najmłodszych (wideo, zdjęcia), które powstaną przy okazji zajęć wykorzystane zostaną do naszych celów dydaktycznych, jak i promocyjnych (np. publikacje na stronie i profilu Facebook Fregaty, czy w prasie).

Kurs odbywać się będzie na komfortowym basenie w Daszewicach, z ciepłą wodą, w pełni przystosowanym do potrzeb najmniejszych pływaków.

Uwaga! Kurs jest skierowany do dzieci, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach na basenie. Warunkiem udziału jest wyrażenie zgody na rejestrowanie zajęć do wspomnianych celów.

Basen: Pływalnia w Daszewicach (ul. Słoneczna 4).

Termin: wtorek, godz. 9.00

Okres zajęć: 2 miesiące

Wiek dziecka: 3 lata

Cena za kurs obejmujący 8 spotkań: 160 zł (8 x 20 zł)    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl