AKTUALNOŚCI

Zajęcia dla niemowląt – codziennie od rana! [ZAPISY]

Szukasz miejsca, gdzie fajnie spędzisz czas z maluszkiem przed południem? Twój bobas jest ciekawy świata? Zabierz go na basen! Przez cały tydzień w Termach Maltańskich lub na basenie Lechicka w godzinach przedpołudniowych prowadzimy zajęcia dla niemowląt w wieku już od 3 miesięcy.

Masz dość siedzenia w domu z maluszkiem w godzinach przedpołudniowych? Wskakujcie razem do wody! Już od poniedziałku ruszamy z regularnymi zajęciami w ramach semestru letniego 2019. Specjalnie z myślą o mamach, które np. zrobiły sobie przerwę pracę, by poświęcić się opiece nad swoimi maleństwami, otworzyliśmy wiele grup w godzinach przedpołudniowych w ciągu tygodnia (już od godz. 9.30!). Od poniedziałku do piątku w Termach Maltańskich lub na basenie Lechicka mamy specjalne zajęcia dla niemowląt. Dodatkowo, przedpołudniowe zajęcia mamy również w poniedziałki na pływalni w Daszewicach.

Wybierając aktywność w wodzie, zadbacie nie tylko o zdrowy rozwój dziecka, ale i swój dobry humor, bo oswajanie z wodą niemowląt to niesamowita przygoda zarówno dla niemowlaka, jak i rodzica.

Sprawdź nasze grafiki zajęć dla niemowląt i pływaj z nami!