AKTUALNOŚCI

Gorąca zima z Fregatą – zacznij Nowy Rok na basenie! [ZIMOWA OFERTA 2019]

Tej zimy nikt nie może się nudzić! Półkolonie zimowe, specjalne zajęcia dla niemowląt w czasie ferii, kursy oswajania z wodą i nauki pływania w nowym semestrze – tak szerokiego wyboru jeszcze u nas nie było!

Najgorętsze zimowe półkolonie w Termach Maltańskich!

Za oknami pochmurno, zimno, deszczowo? Gorący basen w środku zimy to idealny pomysł na ferie w mieście! Zimowe półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale także wycieczki w ciekawe miejsca w Poznaniu i szereg aktywności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat! Startujemy już 14 stycznia!

Ferie na basenie z niemowlakiem! [POZNAŃ I DASZEWICE]

Ferie na basenie? To świetny pomysł! Zapraszamy w okresie ferii (14.01-24.01) na specjalne zajęcia maluszki, które jeszcze nie uczestniczyły w naszych lekcjach na basenie. Ferie to świetny moment, żeby przekonać się jak wyglądają zajęcia dla najmłodszych.

Zapraszamy też maluszki, które już z nami pływają i które nie chcą sobie robić przerwy. Zadbamy o utrzymanie wielkiej formy małych pływaków i przygotujemy Was do nowych wyzwań w ramach nowego semestru!

Ferie na basenie we WrocłaWiu – zajęcia dla niemowląt!

Przerwa w zajęciach to jeszcze nie powód, by rezygnować z pływania! W czasie ferii (28.01-07.02.2019) Na basenie Kromera we Wrocławiu organizujemy wtedy specjalne zajęcia zarówno dla maluszków, które już z nami pływają, jak i tych, które jeszcze nie uczestniczyły w naszych lekcjach na basenie.

Zapisy na nowy semestr zajęć nauki pływania!

Już 28 stycznia w Poznaniu, a 11 lutego we Wrocławiu zaczniemy nowy semestr oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci. Co Was czeka w Szkole Pływania Fregata Swimming w nowym semestrze? Pokażemy jak sprawić, by Wasze dzieci pokochały wodę, basen i pływanie – kompetentnie, skutecznie, stosując zabawowe formy ćwiczeń. Zadbamy o zdrowie Waszych dzieci, bo pływanie jest jedną z aktywności, które najbardziej wszechstronnie rozwijają organizm człowieka!

Zajęcia próbne dla niemowląt – Termy Maltańskie

Na czym polega oswajanie z wodą niemowląt? Jak bawiąc się z maluszkiem w wodzie można uczyć go pierwszych umiejętności pływackich? Sprawdźcie w czasie ferii na próbnych zajęciach w Termach Maltańskich.