AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr w Poznaniu! [GRAFIKI]

przedszkole poznan

Zaraz po feriach, czyli 28 stycznia zaczynamy letni semestr nauki pływania i oswajania z wodą. Nie przegap rezerwacji miejsca na zajęciach na 4 basenach w Poznaniu i okolicy!

Już w poniedziałek zaczniemy zajęcia w ramach nowego semestru. To nie tylko okazja do kontynuacji nauki pływania, ale i świetny moment, żeby zacząć przygodę z wodą, jeśli wcześniej nie mieliście jeszcze do tego okazji.

A zacząć pływać z nami może każdy – prowadzimy bowiem zajęcia w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. Oswajamy z wodą niemowlaki w wieku już od 3. miesiąca życia, uczymy pływać dzieci w wieku przedszkolnym i młodzież, aż wreszcie uczymy miłości do wody również dorosłych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Oswajanie z wodą oraz naukę pływania prowadzimy na kilku basenach w Poznaniu i okolicy. Dzięki temu zawsze będziesz miał do nas blisko!

Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy oraz trenerzy pływania, którzy prowadzą zajęcia w oparciu o nasz autorski program. Uczymy pływać zarówno w grupie, jak i na lekcjach indywidualnych.

Jak zapisać się na zajęcia? Wystarczy znaleźć w grafiku dogodny termin i właściwą grupę, a następnie kliknąć „zapisz się”. Potwierdzeniem zapisu będzie zwrotny mail otrzymany z naszego biura, w którym podamy również warunki uczestnictwa w zajęciach.

Zapisz się już teraz – zarezerwuj najbardziej dogodny termin i lokalizację!
Sprawdź nasze grafiki!

TERMY MALTAŃSKIE

BASEN LECHICKA

BASEN DASZEWICE

BASEN POSNANIA