AKTUALNOŚCI

Obóz w Łebie – pamiętacie, jak fajnie było z nami nad morzem? [ZDJĘCIA]

10 dni wypełnionych różnymi aktywnościami, przygodami, wycieczkami i zabawą w pięknych nadmorskich plenerach – właśnie tak wyglądały nasze coroczne obozy w Łebie. W tym roku będzie jeszcze lepiej!

Im cieplej za oknami, tym bardziej myślimy już o lecie i wspominamy coraz częściej nasze wakacyjne aktywności z ubiegłych lat. Przez całe wakacje bawiliśmy się wspólnie na półkoloniach w Termach Maltańskich, ale jak zwykle przysłowiową wisienką na torcie był lipcowy obóz w Łebie. Idealne położenie ośrodka pomiędzy morzem, a jeziorem pozwoliło nam korzystać z atutów zarówno jednego jak i drugiego miejsca. Było więc i plażowanie na nadmorskim piasku, jak i pływanie kajakami po jeziorze. Było też oczywiście mnóstwo ruchu, gier zespołowych, różnych aktywności – pływania, wspinania itp. W programie obozu były jednak nie tylko atrakcje typowo rekreacyjne, ale i skierowane do dzieci, które mają nieco artystyczną duszę, dla których organizowaliśmy warsztaty plastyczne wykorzystujące różne techniki. Nie mogło też zabraknąć wycieczek w ciekawe miejsca (m.in. Sea Park Sarbsk) i typowo obozowych rytuałów („chrzest”, ognisko).

Wszystkim obozowiczom z ub. roku dziękujemy za udział! A tym, którzy chcieliby z nami pojechać tego lata nad morze, polecamy program obozu w Łebie 2019.

Zobacz zdjęcia z naszego obozu w Łebie!