AKTUALNOŚCI

Pływalnia Fregata, czyli basen Daszewice dla Twojej rodziny

Niewielki i kameralny basen, w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt do nauki pływania zarówno dzieci, jak i dorosłych, a do tego z działającą na miejscu sprawdzoną szkołą pływania. Pływalnia w Daszewicach to idealne miejsce do nauki pływania.

Nasz komfortowy obiekt znajdujący się w Daszewicach przy ul. Słonecznej 4 (gmina Mosina). To dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców podpoznańskich gmin Mosina, Luboń i Kórnik, jak i południowych dzielnic Poznania takich jak Głuszyna i Krzesiny. Do nas zawsze będziecie mieli blisko!
Jeśli cenisz sobie wygodę, wysoki standard i chcesz nauczyć dziecko pływać, lub po prostu poćwiczyć wodzie, to dobrze trafiłeś. Basen Daszewice to niewielki, ale bardzo nowoczesny obiekt, idealny do nauki pływania dzieci – w zaciszu, z dala od zgiełku towarzyszącego wielkim pływalniom w dużym mieście. Niecka basenowa ma wymiary 13 x 5 m a woda temperaturę 32 stopnie C, co sprawia, że pływalnia nadaje się do prowadzenia zajęć dla niemowlaków. Także szatnie dostosowane są do potrzeb najmniejszych pływaków i wyposażone m.in. w przewijaki.

Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi na basenie w Daszewicach zajęcia oswajania z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia, nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także aqua aerobik.

Sprawdź aktualne grafiki zajęć na Pływalni Fregata w Daszewicach!