AKTUALNOŚCI

Zajęcia dla niemowląt – 45 minut dla efektywnej nauki i świetnej zabawy!

Trzy kwadranse to idealny czas lekcji nie tylko dla starszych dzieci, ale i dla niemowląt. Nie trzeba się obawiać wyziębienia ciałka maluszka, bo zajęcia prowadzone są na basenach z ciepłą wodą. A dzięki dłuższej lekcji można nauczyć się znacznie więcej!

Prowadząc zajęcia oswajania z wodą dla najmłodszych pływaków w Szkole Pływania Fregata Swimming skupiamy się na idei uczenia miłości do wody. Lekcje odbywają się w taki sposób, aby rodzice mogli świadomie kierować rozwojem dziecka. Rodzic, który rozumie po co wykonuje określone zadanie ze swoim dzieckiem i wie jaki efekt ma osiągnąć, na końcu staje się przewodnikiem w świecie wody dla swojego malca. A na to potrzeba czasu.

W wielu szkołach pływania, lekcje nauki pływania dla niemowląt trwają 30 minut. We Fregacie uważamy jednak, że lepszym rozwiązaniem są dłuższe zajęcia, trwające 45 minut. Dzięki temu lekcja może składać się z kilku świetnie uzupełniających się elementów, takich jak rozgrzewka, powitanie w wodzie, ćwiczenia i zabawy w wodzie wspierające rozwój, czy piosenki. Poza tym opiekunowie mają wówczas więcej czasu sam na sam z maluszkiem, co pozwala skuteczniej budować rodzinne więzi.

Wypracowany przez lata doświadczeń autorski program oraz konsultacje ze światowymi autorytetami w dziedzinie pływania niemowląt, potwierdzają, że 45-minutowe lekcje oswajania z wodą z niemowlakami przynoszą lepsze efekty, niż w przypadku krótszych zajęć. Obserwujemy szybkie postępy małych pływaków, zarówno pod kątem zdobywanych umiejętności, jak i rozwoju dziecka.

Warto też pamiętać, że w przypadku zajęć oswajania z wodą niemowląt nie trzeba się obawiać wyziębienia organizmu małego dziecka – lekcje odbywają się w warunkach przystosowanych do potrzeb najmniejszych pływaków – baseny mają ciepłą wodę (temp. 32-34 st. C) i wyposażone są m.in. w przewijaki.

Wybierz basen i zapisz się na zajęcia dla niemowląt!

POZNAŃ

WROCŁAW