AKTUALNOŚCI

Basen Kromera Wrocław – zacznij z nami wodną przygodę dziecka!

Oswajanie z wodą niemowląt nauki pływania dla dzieci na komfortowym hotelowym basenie przy Al. Kromera 16 – już od września startujemy z nowym semestrem zajęć. 

Basen Kromera (Hotel Weiser) we Wrocławiu jesienią 2017 r. przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu stał się jeszcze bardziej przyjazny najmłodszym pływakom. Wyposażony został w przewijaki, kojec, czy fotelik dla dziecka. Uczymy tam pływać z dala od zgiełku, w niewielkich grupach, pod okiem młodych, ale już doświadczonych instruktorów, którzy podlegają bieżącej, wewnętrznej ocenie.
Zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci w grupie odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Aby nie stracić żadnej lekcji umożliwiamy odrabianie zajęć (pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia nieobecności). Nasi instruktorzy na bieżąco informują też rodziców o postępach dzieci w nauce, zawsze gotowi są udzielić rodzicowi wyczerpującej informacji.

Aby w pełni docenić korzyści, jakie przynosi nauka pływania, warto zacząć chodzić na zajęcia jak najwcześniej. Na basenie we Wrocławiu prowadzimy lekcje oswajania z wodą niemowlaków w wieku już od 3. miesięcy. W zajęciach takich uczestniczy oczywiście rodzic, który pod okiem naszego instruktora wykonuje określone czynności z maluszkiem.

Ostatnim stopniem nauki pływania niemowląt jest grupa IA – dla dzieci w wieku 3-4 lat. Starsze dzieci uczestniczą już w zajęciach same na poziomach IB i IC (początkujący w zależności od wieku), a następnie na IIA (nauka pływania na grzbiecie).

Dołącz do nas w nowym semestrze, który rusza od września!