AKTUALNOŚCI

Termy Maltańskie – zajęcia dla całej rodziny na nowoczesnym basenie

Największy aquapark w Wielkopolsce nie bez przyczyny cieszy się wielką popularnością. Każdy, kto chce się nauczyć pływania, znajdzie tutaj świetne warunki. Od września ruszamy z kursami oswajania z wodą i nauki pływania – od niemowlaków po osoby dorosłe.

Bez wątpienia Termy Maltańskie dysponują kapitalną bazą dla wszystkich chcących nauczyć się pływać. Znajdziecie tu fantastyczne baseny sportowe, w tym olimpijski o długości 50 m, oraz mniejsze rekreacyjne niecki, z cieplejszą wodą, idealne do oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci. Do tego przestronne szatnie, wielki parking, restauracja i mała gastronomia.

Nauka pływania w takich komfortowych warunkach przychodzi też bardzo łatwo, oczywiście pod warunkiem, że korzystacie z lekcji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów Szkoły Pływania Fregata Swimming.

Już od września zaczynamy kursy w ramach nowego, zimowego semestru zajęć. I jak zwykle jest w czym wybierać. Oswajanie z wodą niemowląt, w którym uczestniczy aktywnie także rodzic, zaczynamy już w dziećmi w wieku 3 miesięcy. Mniej więcej od czwartego-piątego roku życia maluszki zaczynają już uczyć się pływać bez rodzica. Nauka pływania prowadzona na kilku stopniach zaawansowania i w różnych stylach pływackich. Podobnie rzecz ma się z nauką pływania dorosłych.

Sprawdźcie nasze nowe grafiki i pływajcie od września z nami!