AKTUALNOŚCI

Pływalnia Fregata w Daszewicach – zapisy na nowy semestr! [GRAFIKI]

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na komfortowym basenie w Daszewicach – od 1 września 2020 r. zapraszamy na lekcje w Szkole Pływania Fregata Swimming w nowym semestrze!

Basen w Daszewicach to idealna lokalizacja dla mieszkańców zarówno podpoznańskich miejscowości, jak i południowych dzielnic Poznania. To przyjazny rodzinom obiekt, z ciepłą wodą i kilkoma szatniami. W nowym semestrze będziemy prowadzili zajęcia zgodnie z wymaganymi przepisami rygorami sanitarnymi,  z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa i procedur, takich jak dezynfekcja rąk i przedmiotów, czy zachowanie dystansu podczas zajęć na basenie i w szatniach.

Tradycyjnie w Daszewicach, pływać z nami będą niemowlaki już od 3. miesiąca życia, jak i dzieci, a także dorośli. Zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania prowadzimy przez 7 dni w tygodniu, więc każdy może znaleźć dla siebie dogodny termin.

Ważne! Dopóki obowiązują obostrzenia, nie ma możliwości zgłaszania nieobecności ani odrabiania zajęć. Przepraszamy za te uciążliwości.

Sprawdź grafiki i zapisz się na zajęcia
w semestrze zima 2020-2021!