AKTUALNOŚCI

Jesień 2020 na basenie! Grafiki nauki pływania i aqua fitnessu na nowy semestr

Sprawdź grafiki na zajęcia nauki pływania i aqua fitnessu w Poznaniu i Wrocławiu w nowym semestrze, który rusza już od września na kilku basenach! Dołącz do nas w wodzie!

Dzięki zachowaniu rygorów sanitarnych, staramy się zapewnić wszystkim maksymalne bezpieczeństwo na basenach. Zabójczy dla koronawirusa chlor w wodzie i powietrzu, zasady higieny, dezynfekcja powierzchni i rąk, dystans, mniejsza liczebność w grupach – poprzez m.in. takie działania, dokładamy starań, aby każdy uczestnik zajęć czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Aqua aerobik we wrześniu i październiku (GRAFIKI)

Po dłuższej przerwie wracamy z zajęciami aqua fitnessu na kilku basenach! Znowu będzie okazja zadbać o swoje zdrowie, formę i sylwetkę. A przy okazji naładować się pozytywną energią na nadchodzące nieuchronnie szare jesienne dni! NOWOŚĆ to zajęcia na basenie Kopernika!

Basen Kopernika – nowy basen zaprasza na zajęcia w nowym semestrze! (GRAFIKI)

To doskonała wiadomość dla Grunwaldu oraz innych południowych i zachodnich dzielnic Poznania! Od września zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming odbywać się będą także na basenie w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika! Sprawdź nasze grafiki zajęć:

  • oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci do lat 4 (zajęcia rodzic + dziecko),
  • nauki pływania dla dzieci,
  • nauki pływania dla dorosłych.

Termy Maltańskie w nowym semestrze – zajęcia dla całej rodziny! (GRAFIKI)

Bezpieczny basen, profesjonalne zajęcia, wykwalifikowani instruktorzy. Od 7 września wracamy do pełnego wachlarza zajęć w Termach Maltańskich. Termy Maltańskie to największy obiekt, na którym od września zaczniemy nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming. Jak zwykle do waszej dyspozycji będą zarówno nowoczesne baseny sportowe, jak i cieplejsze baseny rekreacyjne, idealne do oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci. Sprawdź grafiki zajęć dla niemowląt, dzieci i dorosłych w nowym semestrze!

Nowy semestr na basenie Rataje!

Basen Rataje na os. Piastowskim to nie tylko świetna lokalizacja dla ratajskich osiedli. To przede wszystkim piękny, nowoczesny obiekt, idealnie nadający się do rozpoczęcia i kontynuacji przygody z wodą. Od 7 września zaczniemy ponownie prowadzić tam zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci- na basenie rekreacyjnym z ciepłą wodą, oraz nauki pływania starszych dzieci i dorosłych – na basenach sportowych.

Zapisy na nowy semestr na basenie Lechicka w Poznaniu

Już od 1 września 2020 r. na basenie w Hotelu Lechicka rozpoczynamy nowy semestr zajęć oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci – z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa i procedur wymaganych przepisami, takich jak dezynfekcja rąk i przedmiotów, czy zachowanie dystansu podczas zajęć na basenie i w szatniach.

Jak zwykle na basenie Lechicka mogą z nami pływać niemowlaki już od 3. miesiąca życia, jak i dzieci.

Zapisy na nowy semestr na basenie w Daszewicach

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na komfortowym basenie w Daszewicach – od 1 września 2020 r. zapraszamy na lekcje w Szkole Pływania Fregata Swimming w nowym semestrze!

Basen w Daszewicach to idealna lokalizacja dla mieszkańców zarówno podpoznańskich miejscowości, jak i południowych dzielnic Poznania. To przyjazny rodzinom obiekt, z ciepłą wodą i kilkoma szatniami.

Zapisy na nowy semestr na basenie Posnania

Na basenie na poznańskich Winogradach prowadzimy w tym semestrze zajęcia dla dzieci w soboty na kilku poziomach szkolenia.

Zapisy na nowy semestr na basenie Kromera (Wrocław)

Nowy semestr zajęć oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci na basenie Kromera we Wrocławiu rozpocznie się 1 września 2020 r. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu zarówno obsługi basenu jak i rodziców, regularnej dezynfekcji rąk i przedmiotów, czy zachowaniu dystansu podczas zajęć na basenie i w szatniach, możemy wszyscy cieszyć się bezpieczeństwem w wodzie.

Lekcje oswajania z wodą dla niemowląt już od 3. miesiąca życia i małych dzieci do lat 4 (zajęcia rodzic + dziecko) a także nauki pływania dla dzieci starszych. odbywają się przez 7 dni w tygodniu!

Wakacyjne kursy dla niemowląt w Poznaniu i Wrocławiu (lipiec-sierpień)

Lato to świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z basenem. Zapraszamy na kameralne baseny w Poznaniu oraz we Wrocławiu, gdzie przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa razem ze swoimi pociechami przeżyjecie wakacyjną przygodę. Dla wielu z Was jest to pierwsza okazja, by przekonać się jak wiele daje Wam czas spędzony razem w wodzie. Szukając ukojenia od upałów – a nie zawsze mogąc sobie pozwolić na wyjazd poza miasto – wybierzcie basen! Mimo, że kursy już trwają, to w każdym momencie, można dołączyć do grupy (o ile jest miejsce). Opłata zostaje wówczas obniżona o wartość lekcji, które już się odbyły bez waszego udziału.