AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na bezpieczne zajęcia na basenie w Szkole Pływania Fregata Swimming!

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć to kwestia priorytetowa w Szkole Pływania Fregata Swimming. Chcemy, aby każdy czuł komfort i bez obaw mógł brać w nich udział, dlatego w kilku kluczowych sprawach podejmujemy ściśle określone działania.

Pandemia koronawirusa to sytuacja wyjątkowa, ale jako organizator zajęć w wodzie, dokładamy starań, aby nie uniemożliwiała bezpiecznego udziału zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

  • Po pierwsze, zapewniamy bezpieczny basen. Przypominamy, że chlor zawarty w wodzie, a jednocześnie w powietrzu jest bakteriobójczy. Jak wykazały badania, zabija również koronawirusa. Powierzchnie oraz przewijaki na basenach są również regularnie dezynfekowane.
  • Po drugie, z Waszą pomocą utrzymujemy rygor sanitarny. Zapewniamy więc środki do dezynfekcji rąk i zwracamy uwagę na konieczność zachowania dystansu na terenie basenu oraz zasłanianie twarzy w częściach wspólnych.
  • Po trzecie, staramy się zapewnić uczestnikom zajęć większy komfort i bezpieczeństwo, poprzez zmniejszenie liczby osób w grupach oraz nie mieszanie się uczestników z różnych grup (brak możliwości odrabiania zajęć).
  • Po czwarte, gwarantujemy wszystkim bezpieczne zapisy. Umożliwiamy wnoszenie opłaty w ratach, a w przypadku zamknięcia basenu każdy może zdecydować, czy chce zamrozić pozostałe środki na poczet przyszłych zajęć, czy otrzymać ich zwrot.

Zdajemy sobie sprawę, że nadzwyczajna sytuacja wymaga nadzwyczajnych środków, jednocześnie wierzymy, że dzięki wspólnym wysiłkom, będziemy mogli nadal cieszyć się wspólną wodną przygodą.

Zapraszamy na bezpieczny basen z Fregatą Swimming!