AKTUALNOŚCI

Wakacyjne kursy na basenie dla niemowląt i małych dzieci! [ZAPISY]

Jak spędzić z dzieckiem lato 2020 nad wodą nie wyjeżdżając z Poznania? Zapisując się na wakacyjne zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym!

Przed nami gorące lato, ale na szczęście można będzie korzystać z basenów! Z myślą o wszystkich małych pływakach, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących, organizujemy latem w Poznaniu kursy wakacyjne. Oczywiście wszystko odbywać się będzie z zachowaniem sanitarnych rygorów bezpieczeństwa, wymaganych w czasie pandemii (prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa opisanymi tutaj).

Zajęcia wakacyjne prowadzone będą dla dzieci już od 3. miesiąca życia z podziałem na grupy wiekowe oraz dla przedszkolaków (gr. Ib/Ic). Niemowlaki (gr. od 3 miesięcy do Ia) ćwiczą w wodzie oczywiście wraz z jednym rodzicem/opiekunem.

Pierwsze wakacyjne kursy na basenach Lechicka i w Daszewicach ruszyły w połowie czerwca 2020 r. Można dołączyć lub zapisać się na kolejne kursy, które zaczną się od 1 lipca 2020 r. Pływamy do końca sierpnia!

Uwaga! Zajęcia odbywać się będą w małych grupach, ze względu na ograniczenia związane z wymogami bezpieczeństwa, ale z tego samego powodu, nie będzie możliwe odrabianie nieobecności. Przepraszamy za te niedogodności.
Prosimy również o zapoznanie się z zasadami wejścia na basen i organizacji zajęć (tutaj).

Aby zapisać się na wakacyjny kurs,
sprawdź grafiki i wybierz swoją grupę!

BASEN LECHICKA

BASEN DASZEWICE

TERMY MALTAŃSKIE