AKTUALNOŚCI

Półkolonie lato 2020 w Poznaniu – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Półkolonie Poznań

pókolonie poznań

Półkolonie Poznań w Termach Maltańskich to najlepsza opcja na wakacje w mieście. Zabawa w aquaparku, nauka pływania, warsztaty, wyjście do Nowego Zoo – sprawdź co przygotowaliśmy dla dzieci w ramach bezpiecznych półkolonii!

Mimo trudnego czasu, dzięki otwarciu basenów, tego lata dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły przeżyć w Termach wielką przygodę!
UWAGA! Półkolonie organizowane są w małych 12-osobowych grupach, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i służb sanitarnych, z zachowaniem wszystkich wymaganych środków ostrożności. Dlatego wymagamy m.in., by każdy uczestnik półkolonii zaopatrzony był w indywidualną osłonę nosa i ust (w trakcie zajęć w grupach nie będzie konieczności jej noszenia). Więcej o procedurach bezpieczeństwa w trakcie półkolonii można się dowiedzieć  TUTAJ.

W programie naszych 5-dniowych turnusów znajdą się w tym roku takie punkty jak:

  • Nauka i doskonalenie pływania – prowadzimy zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów Fregaty, ale również dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Wakacyjna atmosfera zajęć pomoże im przełamać obawy przed wodą.
  • Zabawa w największym Aqua Parku w WielkopolsceTermy Maltańskie są do dyspozycji uczestników półkolonii! Aquapark przeszedł remont i zaprezentuje się dzieciom w nowej odsłonie z nowymi atrakcjami!
  • Wyjście do Nowego ZOO i przejazd kolejką Maltanką – poznański ogród zoologiczny to dla frajda dla osób w każdym wieku, a dzieci czują się tam zawsze doskonale.
  • Warsztaty kreatywne – czyli zajęcia z tworzenia własnych wyrobów z gliny, itd. (w zależności od tygodnia półkolonii) lub warsztaty plastyczne. Tematyka zajęć w każdym tygodniu będzie niespodzianką!
  • Zajęcia teatralne – dzieciaki poznają tajniki sztuki aktorskiej i być może odkryją w sobie wielki aktorski talent!
  • Laboratorium – widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, które rozbudzą w dzieciach chęć do poznania tajemnic nauki.
  • Planszomania – czyli zabawa z grami planszowymi – logicznymi, zręcznościowymi, zespołowymi, ekonomicznymi.
  • Gry i zabawy ruchowe – sport, ruch, aktywność to nieodłączny element naszych półkolonii.

Organizator zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Terminy:
Półkolonie latem 2020 r. realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00.

– 6.07-10.07
– 13.07-17.07
– 20.07-24.07
– 27.07-31.07
– 3.08-7.08
– 10.08-14.08
– 17.08-21.08
– 24.08-28.08

Cena: 450 zł