AKTUALNOŚCI

NOWOŚĆ! Półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza!

Pływalnia w parku Kasprowicza. Foto: Adam Ciereszko
Pływalnia w parku Kasprowicza. Foto: Adam Ciereszko

Pięć dni wypełnionych nie tylko nauką pływania i zabawą na basenie, ale również warsztaty artystyczne, gry, wyjście do Poznańskiej Palmiarni i spotkania z ciekawymi ludźmi. Zapraszamy na półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza!

Wyremontowana w ubiegłym roku pływalnia to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, które szybko podbiło serca mieszkańców. Komfortowe warunki, pięknie położony basen i świetna infrastruktura powodują, że poznaniacy tłumnie odwiedzają obiekt POSiR-u.

Tego lata na pływalni Kasprowicza dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły spędzić z nami cały tydzień bawiąc się i ucząc zarazem na naszych półkoloniach. A że organizacją letniego wypoczynku dla dzieci zajmujemy się od lat, to maluchy mogą być pewne, że czeka je niezapomniany czas. Beztroskie wakacje w Poznaniu? Tylko z Fregatą Swimming!

W programie półkolonii w parku Kasprowicza zaplanowaliśmy m.in. takie atrakcje jak:

 • Nauka pływania i zabawa na basenie – zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem pływania, który przełamie wszystkie lęki przed wodą.
 • Rękodzieło dla domu – warsztaty artystyczne, których efektem będą ozdoby do dekorowania każdego domu.
 • Tajniki teatru – spotkanie z aktorką teatralną, która podzieli się tajemnicami warsztatu aktora i zapewni świetną zabawę (turnus lipcowy).
 • Podróż eksperymentalna – będziemy mieszać, dodawać, dolewać i obserwować co się dzieje, czyli zaprzyjaźnimy się z chemią (turnus sierpniowy).
 • Tropiki w mieście – wybierzemy się do Poznańskiej Palmiarni, aby poczuć się jak w tropikach i poznać wiele ciekawostek przyrody.
 • Gry zespołowe i zabawy zręcznościowe – dwa ognie, piłka nożna, badminton, boule, hula hop, itp. W razie niepogody – planszówki, łamigłówki, kalambury, karaoke itp.
 • Czytanie na dywanie – codziennie będziemy poznawać losy bohaterów ciekawej książki.
 • Letnie seanse – nie zabraknie filmów i bajek dla najmłodszych.

Półkolonie z Fregatą Swimming są zgłaszane i zatwierdzane przez Kuratorium Oświaty. Kadra wychowawcza, która zajmuje się dziećmi to zespół wykwalifikowanych opiekunów, posiadających doświadczenie w pracy z młodzieżą, co gwarantuje bezpieczny wypoczynek Państwa dzieci pod nadzorem odpowiedzialnych osób.

Zapewniamy:
opiekę wykwalifikowanej kadry,
– obiad i podwieczorek,
– napoje (woda przez cały czas zajęć),
– ubezpieczenie NW.

Terminy:

22-26.07.2019
– 05-09.08.2019

Miejsce:
Pływalnia letnia POSiR – Park Kasprowicza

ul. Jarochowskiego 5/5a, 60-235 Poznań

Cena: 310 zł

Dodatkowe informacje:

tel.: 061 875 95 27
e-mail: info@fregata.com.pl

Prosimy o pobranie dokumentów, podpisanie i dostarczenie do biura Szkoły Pływania Fregata Swimming – Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań.
Dokumenty i regulaminy – Półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza!

ZAPISY – Półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza! Wyłącznie ONLINE

  dla początkującychdla średniozaawansowanychdla zaawansowanych
  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl