AKTUALNOŚCI

Niemowlaki kochają wodę! Wskakujcie do basenu! [ZAJĘCIA PRÓBNE – POZNAŃ]

Zajęcia dla najmniejszych pływaków to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Na specjalnych jednorazowych zajęciach na basenach w Poznaniu przekonacie się, że maluszki kochają wodę!

Eksperci zajmujący się rozwoje dzieci, nie mają wątpliwości, że wczesne oswajanie z wodą niemowlaka może przynieść mu szereg korzyści. Aby zadbać o zdrowy rozwój swojego dziecka, zabierz je na basen!

Zastanawiasz się czy twoje dziecko jest już gotowe na zajęcia w wodzie? Jeśli ukończyło już 3 miesiące i samodzielnie trzyma główkę i nie ma przeciwwskazań lekarza, to jak najbardziej może już uczestniczyć w takich lekcjach.

Na przełomie lipca i sierpnia organizujemy jednorazowe lekcje próbne dla dzieci w wieku  od 3 do 36 miesięcy, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach na basenie. Podczas takich pokazowych zajęć nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami postępowania z najmłodszymi w wodzie. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie.

Dla kogo?
Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku 3-12 miesięcy oraz 12-36 miesięcy które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Cena: 30 zł

Terminy zajęć na basenie Lechicka

gr. 3-12 mies. – środa 31.07, godz. 12:30
gr. 3-12 mies. – niedziela 4.08, godz. 9:00
gr. 3-12 mies. – niedziela 4.08, godz. 9:45
gr. 3 -12 mies. – środa 31.07, godz. 13:15
gr. 12-36 mies. – niedziela 4.08, godz. 10:30
gr. 3-12 mies. – niedziela 4.08, godz. 11:15
gr. 3-12 mies. – niedziela 4.08, godz. 12:00
gr. 3-12 mies. – niedziela 4.08, godz.12:45

Terminy zajęć w Termach Maltańskich

gr. 3-12 mies. – sobota 3.08, godz. 9:00
gr. 3-12 mies. – sobota 3.08, godz. 9:45
gr. 12-36 mies. – sobota 3.08, godz. 10:30

Wybierz termin i zapisz się na zajęcia!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl