AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt [WROCŁAW]

Sprawdź, czy twój maluszek pokocha basen! Zapraszamy na basen Kromera we Wrocławiu na specjalne pokazowe zajęcia, które organizujemy w sierpniu dla niemowląt i małych dzieci w wieku od 3 do 36 miesięcy.

Z myślą o wszystkich maluchach, które nie uczestniczyły dotąd w zajęciach na basenie, organizujemy w sierpniu jednorazowe lekcje. Podczas takich pokazowych zajęć nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami zajęć dla najmłodszych w wodzie. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie.

Eksperci zajmujący się rozwoje dzieci, nie mają wątpliwości, że wczesne oswajanie z wodą niemowlaka może przynieść mu szereg korzyści. Aby zadbać o zdrowy rozwój swojego dziecka, zabierz je na basen!

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku 3-12 miesięcy oraz 12-36 miesięcy, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Cena: 30 zł

Terminy zajęć:

gr. 3-12 mies. – czwartek 1.08, godz. 9:30,
gr. 3-12 mies. – czwartek, 1.08, godz. 10:15
gr. 12-36 mies. – czwartek, 1.08, godz. 11:00
gr. 3-12 mies. – sobota 3.08, godz. 9:45,
gr. 3-12 mies. – sobota 3.08, godz. 11:15,
gr. 3-12 mies. – sobota 3.08, godz. 12:00,
gr. 3-12 mies. – sobota 3.08, godz. 12:45,
gr. 3-12 mies. – sobota 3.08, godz. 13:30
gr. 12-36 mies. – sobota, 3.08, godz. 10:30

Wybierz termin i zapisz się na zajęcia    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl