AKTUALNOŚCI

Wybierz Basen Daszewice! Nauka pływania dzieci i niemowląt na komfortowej pływalni

Jeśli cenisz sobie wygodę, wysoki standard i chcesz nauczyć dziecko pływać, lub po prostu poćwiczyć wodzie, to dobrze trafiłeś! Po wakacjach rusza nowy semestr zajęć na Pływalni Fregata w Daszewicach.

Nasz basen znajduje się przy ul. Słonecznej 4 w Daszewicach pod Poznaniem. To dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców podpoznańskich gmin Mosina, Luboń i Kórnik, jak i południowych dzielnic Poznania takich jak Głuszyna i Krzesiny. Do nas zawsze będziecie mieli blisko!

W komfortowych warunkach

Basen Daszewice to niewielki, ale bardzo nowoczesny obiekt, idealny do nauki pływania dzieci – w zaciszu, z dala od zgiełku towarzyszącego wielkim pływalniom w dużym mieście. Szatnie dostosowane są do potrzeb najmniejszych pływaków i wyposażone m.in. w przewijaki.

Niecka basenu ma wymiary 15 x 5 m (z brodzikiem), głębokość 130 cm, a temperatura wody wynosi 32 stopnie C. To idealny obiekt do nauki pływania dzieci, jak i oswajania z wodą niemowląt.

Rodzaje zajęć prowadzonych na pływalni

  • Oswajanie z wodą niemowląt
  • Nauka pływania dzieci
  • Nauka i doskonalenie pływania
  • Aqua aerobik

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PŁYWALNIĘ FREGATA?

Dogodna lokalizacja – dogodne położenie dla mieszkańców Lubonia, Mosiny, Kórnika i południowo-wschodnich dzielnic Poznania, takich jak Krzesiny.

Najlepsza kadra – nasi instruktorzy to doskonale wyszkoleni fachowcy, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje.

Własna metodologia szkoleniowa – zajęcia prowadzimy według autorskiego programu opierającego się na najlepszych zachodnich wzorcach.

Wysoka efektywność nauczania – jesteśmy skuteczni, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie klientów.

Szkoła inna niż wszystkie – zajęcia dla dzieci w Szkole Pływania Fregata Swimming prowadzimy w formie zabawowej, co sprawia, że mali pływacy nigdy się nie nudzą.

Sprawdź, jakie zajęcia znajdziesz na Basenie Daszewice w nowym semestrze!