AKTUALNOŚCI

Woda dla zdrowego rozwoju dziecka! Spotkanie dla rodziców z Pawłem Zawitkowskim [ZAPISY]

Jak zadbać o zdrowy rozwój niemowlaka? Zapraszamy na spotkanie ze znanym fizjoterapeutą dziecięcym Pawłem Zawitkowskim w piątek 30 sierpnia!

Szkoła Pływania Fregata Swimming to nie tylko miejsce, w którym nauczymy Twoje dziecko pływać, ale również pomożemy Ci zadbać o jego zdrowy rozwój. Dzielimy się zarówno własną wiedzą, jak i zapraszamy do współpracy doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin, którzy podpowiedzą Wam jak sprawić, by Wasze dziecko rosło zdrowo.

Paweł Zawitkowski, który na nasze zaproszenie przyjedzie do Poznania, to ceniony fizjoterapeuta, autor wielu publikacji poświęconych zdrowiu oraz wspomaganiu rozwoju dzieci (m.in. seria „Mamo, Tato, co Ty na to?”), terapeuta szkoły terapii neurorozwojowej NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Paweł Zawitkowski od lat doradza rodzicom rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci, często pojawia się na łamach magazynów parentingowych oraz w programach telewizyjnych.

W Szkole Pływania Fregata Swimming Paweł Zawitkowski opowie o tym, jak się bawić z małymi dziećmi w wodzie, aby jak najlepiej wspomagać ich rozwój. Ponadto, w ramach spotkania dowiecie się także w jaki sposób odżywiać maluszki, aby zdrowo i prawidłowo się rozwijały.

Miejsce spotkania: Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, sala na I piętrze

Termin: piątek 30 sierpnia, godz. 18.00

Koszt: 10 zł

Zapisy: wyłącznie online (przez poniższy formularz )

Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Program spotkania „Woda dla zdrowego rozwoju dziecka”

18:00 Powitanie

18:00-18:20 „Zajęcia dla niemowląt i małych dzieci w Szkole Pływania Fregata Swimming” – Norbert Lewandowski, Szymon Siejkowski, Szkoła Pływania Fregata Swimming

18:20-18:40„Prawidłowe odżywianie jako jeden z filarów zdrowego rozwoju niemowlaka” – lek. med. Joanna Caputa, neonatolog z Centrum Neonatologii i Rehabilitacji „MamaTata”

18:40-19:40 „Zabawy w wodzie jako forma wspierania rozwoju niemowląt i małych dzieci” Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta, ekspert w zakresie rozwoju dziecka (60 minut)    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

    Patroni medialni

    gloswielkopolski