AKTUALNOŚCI

Półkolonie Poznań 2019 – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Termy Maltańskie to idealna miejscówka na wypoczynek nie tylko latem, ale i zimą! Najlepszy aquapark w regionie to doskonały pomysł na gorące ferie zimowe w mieście. Nasze półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale także szereg aktywności poza basenem dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Sprawdź naszą ofertę na półkolonie zimowe 2020!

Termy Maltańskie, jak co roku, czekają latem na dzieci chcące spędzić niezapomniane wakacje w mieście! Zabawa w aquaparku, nauka pływania, wycieczki, warsztaty – to sprawdzony przepis na aktywny i zdrowy wypoczynek.

Termy Maltańskie to jedyne miejsce w całym Poznaniu, gdzie w czasie półkolonii Twoje dziecko poczuje się jak na najlepszych wakacjach w tropikalnych krajach. Nie musicie wysyłać swoich pociech na drugi koniec Polski, aby przeżyły wielką przygodę – wypoczynek w mieście może być pełen aktywności i zabawy. Zwłaszcza, jeśli mówimy o półkoloniach na poznańskiej Malcie, która ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji, z niezawodnymi Termami Maltańskimi na czele. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do wspólnej zabawy!

W programie naszych 5-dniowych turnusów znajdą się w tym roku takie punkty jak:

 • Nauka i doskonalenie pływania – prowadzimy zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów Fregaty, ale również dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Wakacyjna atmosfera zajęć pomoże im przełamać obawy przed wodą.
 • Zabawa w największym Aqua Parku w Wielkopolscewodne atrakcje Term Maltańskich są do dyspozycji uczestników półkolonii!
 • Bricks 4 Kidz – czyli zanurzamy się w świecie Lego, dzięki czemu poznajemy tajniki matematyki, inżynierii, nauk przyrodniczych i technologii.
 • Pyrland Park – dreszczyk emocji na torze linowym, ale pod pełną kontrolą i bez najmniejszego zagrożenia (dla grupy starszej – od 9. roku życia).
 • Fabryka Śmiechu Michałek – czyli zabawa dla najmłodszych (dla dzieci w grupie młodszej – do 9. roku życia) w basenach z kulkami, na trampolinach i wielopoziomowych budowlach z labiryntami w roli głównej!
 • Pomysłowy Dobromir – czyli zajęcia z tworzenia własnych mydełek, świeczek, wyrobów |z gliny, zegarów itd. (w zależności od tygodnia półkolonii) lub warsztaty plastyczne. Tematyka zajęć w każdym tygodniu będzie niespodzianką!
 • Planszomania – czyli zabawa z grami planszowymi – logicznymi, zręcznościowymi, zespołowymi, ekonomicznymi – …Agenci, 5 sekund, Ligretto, Zakazana Wyspa, Jungle Speed, Pizza XXL, Cortex i wiele, wiele innych.

Organizator zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Terminy:
Półkolonie realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:00 przez całe wakacje, z wyłączeniem tygodnia 12-16.08.2019.

 • 24.06 – 28.06.2019 r.
 • 01.07 – 05.07.2019 r.
 • 08.07 – 12.07.2019 r.
 • 15.07 – 19.07.2019 r.
 • 22.07 – 26.07.2019 r.
 • 29.07 – 02.08.2019 r.
 • 05.08 – 09.08.2019 r.
 • 19.08 – 23.08.2019 r.
 • 26.08 – 30.08.2019 r.

Cena:
399 zł

Miejsce:
Termy Maltańskie, Ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

ZAPISY NA PÓŁKOLONIE 2019 W TERMACH MALTAŃSKICH


dla początkującychdla średniozaawansowanychdla zaawansowanych
Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu.

Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym:

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora.

Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

Dodatkowe informacje:

 • tel.: 061 875 95 27
 • e-mail: info@fregata.com.pl

Prosimy o pobranie dokumentów, podpisanie i dostarczenie do biura Szkoły Pływania Fregata Swimming – Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań.
Dokumenty i regulaminy – Półkolonie letnie 2019 Termy Maltańskie