AKTUALNOŚCI

Półkolonie z Fregatą – lato 2022 na basenie! [ZAPISY]

Jak spędzić gorące lato w mieście? Oczywiście na basenie! Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat Szkoła Pływania Fregata Swimming organizuje w czasie wakacji półkolonijny wypoczynek w Termach Maltańskich oraz na basenie Kopernika – z nauką pływania, zabawą w wodzie i innymi atrakcjami.

Półkolonie w Termach Maltańskich
(czerwiec-lipiec-sierpień)

Szukasz bezpiecznych i atrakcyjnych wakacji w mieście dla dziecka? Zapraszamy na półkolonie w Termach Maltańskich! Organizacja aktywnego wypoczynku dla dzieci w wieku 6-12 lat to nasza specjalność. Jak co roku, latem dzieciaki będą mogły przeżyć w największym wielkopolskim aquaparku wielką przygodę! W programie 5-dniowych turnusów m.in.: nauka i doskonalenie pływania, warsztaty kreatywne, laboratorium – widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, gry i zabawy ruchowe itp.

Półkolonie na basenie Kopernika
(sierpień)

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na letnie półkolonie na os. Kopernika! Półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika to doskonała opcja dla wszystkich dzieci mieszkających w tej okolicy. To wspaniałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci, dysponujące basenem i halą sportową, co gwarantuje, że nikt nie będzie się nudził.