AKTUALNOŚCI

Uczymy miłości do wody – cykl spotkań online z ekspertami!

Uczymy miłości do wody z Norbertem Lewandowskim to nasz nowy cykl spotkań z ekspertami zajmującymi się rozwojem małych dzieci. Zapraszamy na pierwszy live na facebooku Fregaty już w niedzielę 11.04.

Fizjoterapeuci, lekarze pediatrzy, pedagodzy i wielu innych ekspertów zajmujących się pracą z małymi dziećmi będzie gościć na naszym facebooku w niedzielne wieczory. Nasz instruktor pływania niemowląt i małych dzieci, Norbert Lewandowski, w cyklu wywiadów, które przeprowadzi live na facebooku Fregaty Swimming przybliży Wam szereg kwestii związanych z różnymi aspektami rozwojowymi dzieci.

Już w najbliższą niedzielę 11 kwietnia 2021 r. o godz. 20.00 gościem Norberta będzie Szymon Siejkowski. Obaj nasi instruktorzy są autorami książki „Uczymy miłości do wody”. Podczas spotkania online porozmawiają o buncie dwulatka i sposobach radzenia sobie z tym problemem z wykorzystaniem możliwości, jakie daje woda.

 Jak sobie radzić z buntem dwulatka, czyli pływanie niezawodnym sposobem na motywowanie dziecka – spotkajcie się z nami w niedzielę i podyskutujmy o tym!

  • Czy dwulatka można nauczyć pływać i dlaczego warto to robić?
  • Jak przełamać lęk przed wodą u dziecka?
  • W jaki sposób motywować małe dziecko do wykonywania różnych czynności w domu?

Zapraszamy na facebook Fregaty Swimming w niedzielę wieczorem!