AKTUALNOŚCI

Zawieszenie zajęć w okresie 20.03.2021-03.05.2021 [AKTUALIZACJA]

W związku z sytuacją pandemiczną i obostrzeniami wynikającymi z przepisów, zmuszeni jesteśmy przedłużyć zawieszenie regularnych zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming.

Kolejna przerwa w zajęciach zmusza nas niestety do kolejnych zmian w harmonogramie bieżących zajęć, jak i w planowanych kolejnych cyklach. Na ten moment zawieszenie obowiązuje w dniach 20.03-03.05, a po wznowieniu zajęć na poszczególnych basenach planujemy następujące kroki:

  • Basen Lechicka, Basen Kopernika, Basen Rataje, Basen Daszewice – zajęcia w ramach nowego semestru zostają zawieszone, a po wznowieniu, kursy zostaną skrócone do końca czerwca.
  • Termy Maltańskie – zajęcia w ramach bieżącego semestru zostają zawieszone, a po wznowieniu, kursy zostaną wydłużone do końca czerwca. Nowy semestr zaczniemy 6 września, grafik, jak i dokonane już zapisy są wiążące.
  • Basen Kromera – bieżący semestr zostaje zakończony, a nowy rozpocznie się po wznowieniu zajęć.

Jednocześnie informujemy, że o szczegółowych rozliczeniach z klientami poszczególnych basenów, informować będziemy mailowo. System odrabiania zajęć został tymczasowo zablokowany, po wznowieniu zajęć zostanie zaktualizowany.

UWAGA! W okresie zawieszenia zajęć biuro obsługi klienta Szkoły Pływania Fregata Swimming funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: info@fregata.com.pl

Przepraszamy za uciążliwości i życzymy zdrowia w tym trudnym dla wszystkich czasie.