AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt – ferie we Wrocławiu [ZAPISY]

Zostajecie w czasie ferii we Wrocławiu? To super, bo możecie odwiedzić z małym dzieckiem basen Kromera i przekonać się na zajęciach próbnych w wodzie, że to doskonała aktywność dla zdrowia niemowląt!  

Kameralny Basen Kromera w Hotelu Weiser we Wrocławiu ma ciepłą wodę zapewniającą idealne warunki do spędzania czasu z dzieckiem w wodzie. Na czas zimowych ferii (13.02.2023-26.02.2023) przygotowaliśmy dla Was specjalne zajęcia dla najmniejszych pływaków w wieku od 3 do 36 miesięcy.

Zajęcia próbne z niemowlakiem na basenie!

Lekcje organizujemy w dwóch grupach wiekowych z myślą o maluszkach, które jeszcze z nami nie pływały. W wodzie ćwiczy z dzieckiem jeden opiekun. Zapraszamy dzieci w wieku 3-12 mies. i 12-24 mies.

Rodzinne zajęcia 2+1

Zapraszamy na specjalne zajęcia dla rodzin 2+1, a więc z dwójką opiekunów z dzieckiem w wodzie! Dla osób, które nie zabierały jeszcze maluszka na basen, to świetna okazja, żeby sprawdzić, jak wyglądają lekcje nauki pływania niemowląt. Z kolei dla dzieci, które już wcześniej chodziły na basen, zajęcia w ferie dają możliwość do wspólnej zabawy w wodzie. Zapraszamy dzieci w wieku 3-36 mies.