AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt! [POZNAŃ/DASZEWICE]

Zajęcia dla najmniejszych pływaków to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Na specjalnych jednorazowych zajęciach w czasie ferii zimowych przekonacie się, że maluszki kochają wodę!

Po co zabierać niemowlaka na basen? Powodów jest mnóstwo! Po pierwsze – aby zadbać o zdrowy rozwój swojego dziecka, po drugie – aby nauczyć się, jak bezpiecznie spędzać czas w wodzie z dzieckiem, a po trzecie – dla dobrej wspólnej zabawy!

Skąd wiedzieć, czy Twoje dziecko jest już gotowe na zajęcia w wodzie? Jeśli ukończyło już 3 miesiące i samodzielnie trzyma główkę i nie ma przeciwwskazań lekarza, to jak najbardziej może już uczestniczyć w takich lekcjach.

Jak przekonać się, czy Twoje dziecko będzie lubiło aktywność w wodzie? Specjalnie dla Ciebie organizujemy jednorazowe lekcje próbne dla dzieci w wieku 3-6 mies. oraz 12-24 mies., które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach na basenie.

Na czym polegają takie zajęcia? Podczas zajęć próbnych nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami postępowania z najmłodszymi w wodzie, pokażą wybrane ćwiczenia i zabawy. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie. W zajęciach w wodzie ćwiczy z dzieckiem 1 rodzic.

Dla kogo? Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 12 miesięcy oraz od 12 do 24 miesięcy, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Co zabrać? Strój basenowy, klapki, ręczniki, pieluszkę do pływania dla dziecka i dobry humor!

Cena: 50 zł

Terminy

Basen Lechicka (Hotel Lechicka, ul. Lechicka 101, Poznań)

 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – środa, 1 lutego, godz. 13:15
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – czwartek, 9 lutego, godz. 12:30
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – czwartek, 9 lutego, godz. 13:15
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – czwartek, 9 lutego, godz. 14:00

Basen Daszewice (ul. Słoneczna 4, Daszewice)

 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – wtorek, 7 lutego, godz. 9.30
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – środa, 8 lutego, godz. 12:30
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – środa, 8 lutego, godz. 13:15

Zapisy online przez poniższy formularz  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT


  1. Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 2. Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Zobacz informację RODO - pozyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych tutaj

  4. Zgody marketingowe


  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl