AKTUALNOŚCI

Nowy semestr na basenach Lechicka, Kopernika i Rataje! [ZAPISY LATO 2023]

Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu – sprawdź nowe grafiki i zapisz się na zajęcia w semestrze letnim!

Lekcje oswajania z wodą lub nauki pływania to najlepszy sposób na zapewnienie dziecku zdrowego rozwoju. W Szkole Pływania Fregata Swimming zajmujemy się tym od ponad 20 lat, gwarantując autorski i profesjonalny programu nauczania, oparty na wiedzy, doświadczeniu i doskonałym warsztacie.

Zaraz po feriach zimowych – od 13.02.2023 r. – rozpoczniemy letni semestr zajęć na kilku basenach w Poznaniu i w podpoznańskich Daszewicach. Już teraz dostępne są grafiki dla basenów Lechicka, Kopernika i Rataje. 

Fregata Swimming to zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, z możliwością wygodnego zgłaszania nieobecności i odrabiania zajęć, na basenach z ciepłą wodą.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do V) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.
  • zajęcia nauki pływania dla dorosłych – od początkujących do nauki różnych stylów pływackich.

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni basen i grafik, a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Grafiki na poszczególne baseny znajdują się poniżej:

BASEN LECHICKA (Hotel Lechicka, ul. Lechicka 101)

BASEN KOPERNIKA (Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Newtona 2)

BASEN RATAJE (os. Piastowskie 55)