AKTUALNOŚCI

Ferie zimowe na basenie – zajęcia dla niemowląt i rodzin!

Nie wyjeżdżacie w czasie ferii z miasta? To świetna okazja, by odwiedzić z małym dzieckiem basen i przekonać się, że zajęcia w wodzie dla niemowląt to doskonała aktywność dla ich zdrowia! Zapraszamy na zajęcia próbne w Poznaniu i Wrocławiu.

Zima nie dopisuje? Za mało, albo za dużo śniegu? Za zimno, albo za ciepło? Powodów do niezadowolenia zimą zawsze może być wiele, ale na basenie wszystko będzie Wam pasować! Pływalnie w Poznaniu, Daszewicach i Wrocławiu mają ciepłą wodę zapewniającą idealne warunki do spędzania czasu z dzieckiem w wodzie.

Na czas zimowych ferii w Poznaniu (29.01.2023-12.02.2023) i Wrocławiu (13.02.2023-26.02.2023) przygotowaliśmy dla Was specjalne zajęcia dla najmniejszych pływaków w wieku od 3 do 36 miesięcy. Sprawdźcie, dlaczego ferie w mieście mogą być również niezapomniane!

A od razu po feriach zaczynamy nowy semestr regularnej nauki pływania i oswajania z wodą – zapisy już trwają, nie przegapcie najlepszego terminu!

Zajęcia próbne z niemowlakiem na basenie!

W ramach zajęć w ferie, spotkamy się na 2 lekcjach (po 1 w tygodniu). W wodzie ćwiczy z dzieckiem jeden opiekun. Lekcje organizujemy w dwóch grupach wiekowych z myślą o maluszkach, które jeszcze z nami nie pływały.

Rodzinne zajęcia 2+1

Zapraszamy na specjalne zajęcia dla rodzin 2+1, a więc z dwójką opiekunów z dzieckiem w wodzie! Dla osób, które nie zabierały jeszcze maluszka na basen, to świetna okazja, żeby sprawdzić, jak wyglądają lekcje nauki pływania niemowląt. Z kolei dla dzieci, które już wcześniej chodziły na basen, zajęcia w ferie dają możliwość do wspólnej zabawy w wodzie.

Półkolonie zimowe w Termach Maltańskich w Poznaniu!

Szukasz pomysłu na ferie w mieście dla dziecka? Zapisz je na najgorętsze półkolonie tej zimy, czyli na ferie w Termach Maltańskich! Zabawa w aquaparku, nauka pływania i całe dni wypakowane po brzegi atrakcyjnymi zajęciami tematycznymi plus wyjście do kina – taki zestaw aktywności gwarantuje, że dzieciaki nie będą chciały wracać do domu!

Zapisy na nowy semestr nauki pływania i oswajania z wodą!

Po feriach zimowych rusza nowy semestr w Szkole Pływania Fregata Swimming! Oswajamy z wodą niemowlaki już od 3. miesiąca życia, uczymy pływać również starsze dzieci i dorosłych. Sprawdź grafiki naszych zajęć i wybierz najlepszy dla siebie termin. Pływamy 7 dni w tygodniu!