AKTUALNOŚCI

Specjalny kurs dla niemowląt za pół ceny!

Specjalny kurs oswajania z wodą dla dzieci w wieku ok. 4 miesięcy za pół ceny – to nasza propozycja dla rodziców maluchów, którzy pod okiem eksperta chcą zaprzyjaźnić dziecko z wodą, a zarazem pomóc nam tworzyć nowy program nauczania.

Oswajanie z wodą niemowląt to jeden z filarów działalności Szkoły Pływania Fregata Swimming. Od lat specjalizujemy się w tej dziedzinie i wyznaczamy trendy, czego najlepszym dowodem są setki maluszków uczestniczących w naszych zajęciach oraz specjalny poradnik dla rodziców pt. „Uczymy miłości do wody”, którego autorami są nasi instruktorzy.

Specjalny kurs!

Najmniejsi pływacy to dla nas szczególny rodzaj uczniów – wymagający szczególnej troski i sposobu prowadzenia zajęć, przy czynnym udziale rodzica. To także wyzwanie, by ciągle podążać nowymi ścieżkami dla lepszego rozwoju niemowląt. I właśnie dlatego na basenie w Daszewicach organizujemy specjalny kurs dla dzieci w wieku ok. 4 miesięcy, w trakcie którego w przyjazny, bezpieczny, a zarazem skuteczny sposób zapoznamy maluszki ze środowiskiem wodnym.

Zajęcia z ekspertem!

Zajęcia z doświadczonym instruktorem Norbertem Lewandowskim to część procesu tworzenia autorskiego programu nowych form nauczania pływania niemowląt opartego na wieloletnich doświadczeniach Fregaty i konsultacjach ze światowymi ekspertami w tej dziedzinie. Zajęcia będziemy rejestrować (wideo, zdjęcia) do celów dydaktycznych, jak i promocyjnych (np. publikacje na stronie i profilu Facebook Fregaty, czy w prasie), stąd konieczna jest zgoda opiekuna na prowadzenie tych czynności.

W wodzie z dzieckiem ćwiczy zawsze jeden rodzic. Zajęcia obejmują 10 lekcji, ale mamy nadzieję, że rozpoczęta z nami przygoda potrwa dłużej – np. już w nowym semestrze regularnych zajęć, które zaczniemy po feriach zimowych.

Miejsce: Pływalnia Fregata w Daszewicach (ul. Słoneczna 4)

Terminy zajęć: wtorki, godz. 13.15 w okresie od 29.11.2022 r. do 7.02.2023 (z przerwą w okresie świąteczno-noworocznym).

Koszt: 470 zł – 50% = 235 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE! BRAK MIEJSC!