AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr 2022/2023 – Poznań, Daszewice, Wrocław [GRAFIKI]

Ruszają otwarte zapisy na zajęcia w nowym semestrze, który rozpocznie się po wakacjach! Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i okolicy oraz we Wrocławiu.

Po wakacyjnym wypoczynku dzieci zawsze wracają do szkół i na baseny! Od września, jak zwykle zapraszamy na zajęcia nie tylko dzieci w wieku szkolnym, ale i maluszki już od 3. miesiąca życia a także osoby dorosłe. W Szkole Pływania Fregata Swimming nauczymy pływać każdego! Warto już teraz zarezerwować miejsce w grupie, aby zapewnić sobie najdogodniejszy termin i lokalizację. Fregata Swimming to zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, z możliwością wygodnego zgłaszania nieobecności i odrabiania zajęć, na basenach z ciepłą wodą.

Kiedy rozpoczną się zajęcia w nowym semestrze i do kiedy potrwają?

  • Basen Lechicka i Basen Daszewice oraz Basen Kromera Wrocław – od 1.09.2022 r. do 12.02.2023 r.
  • Termy Maltańskie, Basen Kopernika, Basen Rataje, Basen Cukrownia Żnin – od 5.09.2022 r. do 29.01.2023 r.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do V) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.
  • zajęcia nauki pływania dla dorosłych – od początkujących do nauki różnych stylów pływackich.

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni basen i grafik, a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Grafiki na poszczególne baseny znajdują się poniżej:

TERMY MALTAŃSKIE

BASEN KOPERNIKA

BASEN RATAJE

BASEN LECHICKA

BASEN DASZEWICE

BASEN CUKROWNIA-ŻNIN

BASEN KROMERA WROCŁAW