AKTUALNOŚCI

Zgłoś się na staż instruktorski i pracuj w najlepszej szkole pływania!

Chcesz zdobyć wyjątkowe umiejętności, doświadczenie zawodowe i ciekawą pracę z najmłodszymi pływakami? Zostań instruktorem oswajania z wodą niemowląt w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu lub Wrocławiu!

Nie musisz być specjalistą, wyszkolimy cię na stażu, za który otrzymasz wynagrodzenie, a potem zaoferujemy Ci stałą pracę!

Jesteśmy liderem na rynku nauki pływania w Wielkopolsce oraz jedną z największych szkół pływania w kraju. Od 20 lat stale się rozwijamy, dlatego ciągle szukamy nowych osób, które lubią pracować z dziećmi.
Dlatego po raz kolejny organizujemy staż, o charakterze szkolenia dla osób, które chcą pracować we Fregacie jako instruktorzy oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci.

Idealny kandydat na staż to osoba z ukończonym kursem instruktora lub trenera pływania, dużą motywacją do pracy w profesjonalnym zespole i dyspozycyjna.

Jeśli jesteś zainteresowana/y stażem w Szkole Pływania Fregata Swimming przyślij nam swoje CV na adres: info@fregata.com.pl.
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy warunki i szczegóły stażu (Fregata zastrzega sobie możliwość zaproszenia do rozmowy wybranych kandydatów).

Po zakończeniu stażu będzie możliwość zatrudnienia w Szkole Pływania Fregata Swimming. Dołącz do nas!