AKTUALNOŚCI

Zajęcia dla niemowląt i dzieci w nowym semestrze – Wrocław [NOWE GRAFIKI]

Od 14 lutego ruszamy z nowym cyklem zajęć oswajania z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia do 4 lat oraz nauki pływania dzieci starszych na basenie Kromera we Wrocławiu.

Nowy semestr rozpocznie się po feriach zimowych – od 14 lutego 2022 r. i potrwa do 30 czerwca 2022 r. Przed nami wiele tygodni wspólnego pływania! Na jakie zajęcia będzie się można zapisać na kameralnym basenie Kromera w Hotelu Weiser?

Oswajanie z wodą niemowląt i małych dzieci – to zajęcia, w których w wodzie ćwiczy rodzic (mama albo tata) z dzieckiem, oczywiście pod okiem naszego instruktora. Dzieci podzielone są na grupy pod względem wieku. Ostatnim stopniem nauki pływania niemowląt jest grupa IA – dla dzieci w wieku 3-4 lat.

Nauka pływania dzieci – to zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat i starszych, zarówno tych, które rozpoczynają swoją przygodę z wodą, jak i tych, co wcześniej uczestniczyły już w zajęciach w wodzie z rodzicami. Dzieci stawiają pierwsze samodzielne kroki w wodzie w grupach Ib (5-6 lat) lub Ic (6-7 lat). Dzieci, które są już oswojone z wodą, mamy zajęcia na wyższych stopniach – IIa, IIb, III.

Pamiętaj! Pływanie to nie tylko cenna umiejętność, dzięki której Twoje dziecko będzie bezpieczne w wodzie. Nauka pływania to przede wszystkim zajęcia, które wszechstronnie rozwijają dzieci, zapewniając m.in. harmonijny rozwój układu mięśniowego, oddechowego, kostno-stawowego oraz nerwowego.

Sprawdź grafiki zajęć na basenie Kromera od lutego 2022 i zapisz się na zajęcia!