AKTUALNOŚCI

Zobaczcie, co dają dziecku zajęcia oswajania z wodą [FILM]

Historia 3-letniego Franka, który w wieku niemowlęcym trafił na basen, ponieważ zmagał się z napięciem mięśniowym to tylko jeden z przykładów na to, że zajęcia w wodzie pomagają niwelować różne deficyty, które dotykają małe dzieci.

Każde dziecko rozwija się w innym tempie, każde wymaga więc indywidualnego podejścia. Basen to miejsce, gdzie dajemy taką możliwość. Nasze zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt mają nie tylko służyć nauce określonych umiejętności, czy też dobrej zabawie, ale i pomagać wyrównywać szanse maluszków, które z różnych powodów mogą rozwijać się wolniej niż ich rówieśnicy.

Poznajcie historię Franka, u którego w wieku niemowlęcym stwierdzono napięcie mięśniowe. Rodzice Franka szukając dla niego pomocy, trafili na nasze zajęcia. Jak sobie radzi dziś 3-letni już chłopiec? Zobaczcie nasz filmik!

Historia Franka to tylko jeden z przykładów na to, że zajęcia w wodzie pomagają niwelować różne deficyty, które dotykają małe dzieci. Każde z nich rozwija się w innym tempie, każde wymaga więc indywidualnego podejścia. Basen to miejsce, gdzie dajemy taką możliwość. Pracujemy z dziećmi i rodzicami w bezpośrednim kontakcie, w bliskości. Dzięki temu potrafimy dostrzec wiele rzeczy i pomóc rodzicom zadbać o właściwy rozwój ich dziecka.

Zapraszamy na basen!