AKTUALNOŚCI

Nauka pływania Wrocław – zapisy na nowy semestr!

wrocław pływanie dzieci

Kameralny basen, dogodny dojazd, zajęcia nastawione na efekty – jeśli chcesz, by twoje dziecko rozpoczęło naukę pływania, to lepiej trafić nie mogłeś! Już we wrześniu startuje nowy semestr w Szkole Pływania Fregata Swimming. Zapraszamy dzieci i niemowlaki w wieku już od 3. miesiąca życia!

Fregata Swimming to szkoła z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu pływania dzieci, młodzieży i dorosłych, a także w oswajaniu z wodą niemowląt. Od roku działamy także we Wrocławiu, na basenie w Hotelu Quality System przy Al. Kromera. Wykwalifikowani instruktorzy i autorski program bazujący na zabawowych formach ćwiczeń – to wszystko sprawia, że liczba naszych małych pływaków we Wrocławiu stale się powiększa.

Już od 10 września ruszamy z nowym semestrem zajęć w ramach semestru zimowego, który potrwa do ferii zimowych. Zapisy na lekcje nauki pływania dzieci i oswajania z wodą niemowląt już trwają, dlatego warto jak najszybciej zarezerwować sobie miejsce w grupie w najbardziej dogodnym terminie.

Do Twojej dyspozycji mamy kameralny, hotelowy basen, przyjazny najmniejszym pływakom, wyposażony w sprzęt niezbędny nie tylko do nauki pływania, ale i pielęgnacji maluszków (przewijaki, kojec, fotelik).

Zajęcia w ramach kursu semestralnego prowadzimy raz w tygodniu. Każda lekcja na basenie trwa 45 minut. Cena jednych zajęć przy wykupieniu karnetu na semestr wynosi 38 zł.

Sprawdź nasze nowe grafiki i zapisz się do szkoły pływania, z którą Twoje dziecko rozpocznie największą przygodę swojego życia!