AKTUALNOŚCI

Z nami twój maluszek pokocha wodę! [ZAJĘCIA PRÓBNE – ZAPISY POZNAŃ I WROCŁAW]

nauka pływania dorosłych

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na zajęcia na basenie? Bo to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Przekonajcie się na specjalnych jednorazowych zajęciach oswajania z wodą niemowląt na basenach w Poznaniu i Wrocławiu.

Zastanawiasz się czy twoje dziecko jest gotowe na zajęcia na basenie? Przekonaj się na specjalnych jednorazowych zajęciach nauki pływania niemowląt, które organizujemy w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach na przełomie sierpnia i września.

Domowa łazienka, wanienka, albo brodzik – nawet w tak zwyczajnych warunkach możecie spędzić czas ze swoim dzieckiem w niezwykły sposób! Możecie sprawić, że nawet codzienna kąpiel stanie się niecodzienną przygodą, a przy okazji zadbacie o prawidłowy rozwój dziecka.

Zapiszcie się na nasze specjalne zajęcia oswajania z wodą niemowlaków, a przekonacie się, jak wiele może zyskać wasze dziecko, jeśli tylko świadomie pokierujecie jego rozwojem. A nic nie sprzyja prawidłowemu rozwojowi małego dziecka tak wszechstronnie jak woda.

Z myślą o wszystkich maluchach w wieku od 3 do 36 miesięcy, które nie uczestniczyły dotąd w zajęciach na basenie, organizujemy serię jednorazowych lekcji na basenach w Poznaniu (Termy Maltańskie, Basen Lechicka, Daszewice) oraz Wrocławiu. Podczas takich pokazowych zajęć nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami zajęć dla najmłodszych w wodzie. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie.

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 36 miesięcy wraz z opiekunem (w wodzie jest dziecko+opiekun), które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Cena: 10 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE