AKTUALNOŚCI

Z nami twój maluszek pokocha wodę! [ZAJĘCIA PRÓBNE – ZAPISY POZNAŃ I WROCŁAW]

nauka pływania dorosłych

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na zajęcia na basenie? Bo to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Przekonajcie się na specjalnych jednorazowych zajęciach oswajania z wodą niemowląt na basenach w Poznaniu i Wrocławiu.

Zastanawiasz się czy twoje dziecko jest gotowe na zajęcia na basenie? Przekonaj się na specjalnych jednorazowych zajęciach nauki pływania niemowląt, które organizujemy w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach na przełomie sierpnia i września.

Domowa łazienka, wanienka, albo brodzik – nawet w tak zwyczajnych warunkach możecie spędzić czas ze swoim dzieckiem w niezwykły sposób! Możecie sprawić, że nawet codzienna kąpiel stanie się niecodzienną przygodą, a przy okazji zadbacie o prawidłowy rozwój dziecka.

Zapiszcie się na nasze specjalne zajęcia oswajania z wodą niemowlaków, a przekonacie się, jak wiele może zyskać wasze dziecko, jeśli tylko świadomie pokierujecie jego rozwojem. A nic nie sprzyja prawidłowemu rozwojowi małego dziecka tak wszechstronnie jak woda.

Z myślą o wszystkich maluchach w wieku od 3 do 36 miesięcy, które nie uczestniczyły dotąd w zajęciach na basenie, organizujemy serię jednorazowych lekcji na basenach w Poznaniu (Termy Maltańskie, Basen Lechicka, Daszewice) oraz Wrocławiu. Podczas takich pokazowych zajęć nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami zajęć dla najmłodszych w wodzie. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie.

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 36 miesięcy wraz z opiekunem (w wodzie jest dziecko+opiekun), które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Cena: 10 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE

15 komentarzy “Z nami twój maluszek pokocha wodę! [ZAJĘCIA PRÓBNE – ZAPISY POZNAŃ I WROCŁAW]”

 1. Beata pisze:

  A czy istnieje możliwość by na zajęciach było 2óch opiekunów, czyli mama tata + dziecko? Jeśli tak, to jaka byłaby dopłata?

  1. Fregata Swimming pisze:

   Dzień dobry, w zajęciach w wodzie może uczestniczyć tylko jeden opiekun. Drugi może jednak obserwować zajęcia z brzegu. W przypadku zajęć na Termach Maltańskich druga osoba musiałaby jednak opłacić w kasie wejście, w przypadku basenów Lechicka w Poznaniu i Kromera we Wrocławiu, drugi opiekun może obserwować zajęcia bez dopłaty 🙂 Pozdrawiamy i zapraszamy!

  2. Paulina pisze:

   A jak z basenem w Daszewicach? 🙂 doplata za drugą osobę?

 2. NATALIA pisze:

  Ja też jestem ciekawa czy istnieje możliwość by na zajęciach było 2óch opiekunów, czyli mama tata + dziecko? Jeśli tak, to jaka byłaby dopłata?

 3. Marlena pisze:

  Co trzeba zabrać dla dziecka? Powinno ono mieć jakiś strój czy pieluchy do wody wystarcza? Co z zabawkami?

  1. Fregata Swimming pisze:

   Wystarczy zabrać pieluszkę do kąpieli, choć oczywiści w przypadku dziewczynek może być również strój kąpielowy 🙂 Zabawki do zabaw w wodzie posiada nasza szkoła pływania, więc nic Państwo nie zabieracie.

 4. Ania pisze:

  Czy dziecko musi mieć skończone 3 miesiące? Jeśli tak to kiedy będą kolejne zapisy? Syn urodził się 30.06.2018r. i chcielibyśmy jak najszybciej chodzić z nim na basen. Pozdrawiam

  1. Fregata Swimming pisze:

   3 miesiące to wiek umowny, jeśli maluszek samodzielnie trzyma już główkę wcześniej, to może uczestniczyć w zajęciach na basenie. Jeśli jeszcze tego nie potrafi, to rodzicowi jest znacznie trudniej manipulować nim w wodzie. Większość niemowlaków trzyma główkę w wieku 3 miesięcy, stąd przyjmujemy umownie taką granicę. Pozdrawiamy

   1. Fregata Swimming pisze:

    10 września zaczynamy nowy semestr, ale jeśli dziecko nie będzie jeszcze wtedy gotowe, to można dołączyć w dowolnym momencie później.

 5. Kasia pisze:

  Czy powinnam dostać jakieś potwierdzenie zapisu na próbne zajęcia (np na maila)?

  1. Fregata Swimming pisze:

   Tak, proszę sprawdzić również w spamie. Jeśli nie otrzymała Pani potwierdzenia, prosimy o kontakt: info@fregata.com.pl

 6. Kasia pisze:

  Można jak dziecko ma prawie 2latka .
  Nauczyć się
  I czy można z opiekunem z mamą która nie umie pływać

  1. Fregata Swimming pisze:

   Dziecko w wieku 2 lat zapisuje się na zajęcia próbne do grupy 12-36 miesięcy. Opiekun nie musi umieć pływać.

 7. Magda pisze:

  Witam 🙂 co takiemu maluszkowi będzie potrzebne na zajęciach ? W co maluszka ubrać ? Pieluszki do wody ? I coś jeszcze ?

  1. Fregata Swimming pisze:

   Wystarczy zabrać pieluszkę do kąpieli, choć oczywiści w przypadku dziewczynek może być również strój kąpielowy 🙂 Plus standardowo ręcznik, olejek, krem itp. Zabawki do zabaw w wodzie posiada nasza szkoła pływania, więc nic Państwo nie zabieracie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.