AKTUALNOŚCI

Półkolonie na Ratajach – kolorowe lato w mieście! [ZAPISY]

polkolonie-letnie-1024x572

Bowling, tenis, piłka nożna i wiele innych form aktywności, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – półkolonie Fregaty w Ośrodku Przywodnym Rataje wypełnione będą ciekawymi zajęciami aż po brzegi. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Zlokalizowany na os. Piastowskim Ośrodek Przywodny Rataje to miejsce stworzone do zorganizowanego wypoczynku półkolonijnego. W ramach pięciodniowych turnusów staramy się połączyć zarówno aktywność ruchową, manualne zdolności dzieci, jak i wykorzystać drzemiące w nich siły intelektu. Dbamy także o to, by zachować równowagę pomiędzy zajęciami realizowanymi wewnątrz budynku, na świeżym powietrzu oraz wyjściami tematycznymi.

Co czeka dzieci w ramach półkolonii na Ratajach?

 • Bowling, czyli wszyscy na tor! Zajęcia i turniej bowlingowy na profesjonalnych torach bowlingowych.

 • Sprawnościowe frisbee. Tutaj nie ma ograniczeń – to zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek, należy jednak pamiętać, że rzut dyskiem wymaga pracy rąk, nóg i dobrej kondycji.

 • Szukamy następców Radwańskiej. Zajęcia tenisowe na profesjonalnych kortach, czyli kto wie, czy wśród uczestników półkolonii nie czai się talent na miarę Agnieszki Radwańskiej?

 • Do you speak English? Na naszych półkoloniach nie zabraknie nauki języków obcych.
 • Eksperymentujemy! Chemia, fizyka, przyroda – wszystkie te dziedziny to wstęp do wspaniałej przygody z nauką.
 • Piłkarska kadra czeka. Zajęcia piłki nożnej na boisku „Orlik”, podczas których postaramy się wyłapać nowe talenty polskiej piłki.

 • Wyjścia tematyczne. Poznań jest pełen ciekawych, często jeszcze nieodkrytych przez najmłodszych miejsc. Czas je odkryć!

 • Twórczy Świat Fregaty. Zajęcia artystyczne wykorzystujące różne techniki i metody pracy, a w tym roku dzieci będą miały okazję stworzyć swoje własne spersonalizowane dzieło. Do tego organizujemy pokazy filmowe oraz zajęcia w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Zapewniamy:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej
 • ubezpieczenie NW
 • nadzór Kuratorium Oświaty
 • wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu)

Termin:
Półkolonie na Ratajach realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00, w następujących terminach:

24.07-28.07.2017
07.08-11.08.2017

Cena:
299 zł

Miejsce:
Ośrodek Przywodny Rataje, os. Piastowskie 106A Poznań
Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527
e-mail: info@fregata.com.pl

Potrzebne dokumenty znajdują się TUTAJ

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

  dla początkującychdla średniozaawansowanychdla zaawansowanych
  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl