Basen Gregor – Zielona Góra – 02.03.2026-30.06.2026 – Zapisy na semestr

Start zapisów na nowy semestr zajęć pływania – Zielona Góra
📢 Ruszyły zapisy na nowy semestr zajęć pływania w Zielonej Górze! Zapraszamy rodziców z dziećmi na regularne zajęcia prowadzone w bezpiecznych i komfortowych warunkach na kameralnym basenie w Pensjonacie Gregor.
📅 Termin semestru: 02.03.2026 – 30.06.2026
📍 Lokalizacja: Zielona Góra – Pensjonat Gregor
Nowy semestr to idealny moment, aby rozpocząć przygodę z wodą już od pierwszych miesięcy życia dziecka lub kontynuować naukę pływania w sprawdzonej formule Fregata Swimming.
Bezpieczny start w wodnej przygodzie
Zajęcia w Zielonej Górze odbywają się na kameralnym basenie, doskonale przystosowanym do potrzeb niemowląt i małych dzieci. Ciepła woda, spokojna atmosfera oraz małe grupy sprawiają, że dzieci szybko czują się pewnie, a rodzice mają poczucie pełnego bezpieczeństwa.
Regularny kontakt z wodą wspiera rozwój fizyczny i motoryczny dziecka, poprawia koordynację ruchową oraz pomaga budować pozytywne skojarzenia z aktywnością fizyczną już od najmłodszych lat.
Pływanie niemowląt i małych dzieci – Zielona Góra
👶 Oswajanie z wodą dla niemowląt i małych dzieci
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 3. miesiąca życia do 4 lat. W lekcjach uczestniczy dziecko wraz z rodzicem, co sprzyja budowaniu bliskości, zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa w nowym środowisku.
Program zajęć oparty jest na sprawdzonych metodach Fregata Swimming i dostosowany do etapu rozwoju dziecka. Zajęcia mają formę zabawy, dzięki czemu nauka przebiega naturalnie i z radością.
Grupy wiekowe:
- 3–6 miesięcy
- 7–12 miesięcy
- 12–24 miesiące
- 24–36 miesięcy
- 3–4 lata
⏱ Czas trwania zajęć: 45 minut
💧 Temperatura wody: ok. 32°C
Dlaczego warto wybrać zajęcia Fregata Swimming?
- wieloletnie doświadczenie w nauce pływania niemowląt i dzieci,
- wykwalifikowana i certyfikowana kadra instruktorska,
- małe grupy zajęciowe i indywidualne podejście,
- ciepła woda i komfortowe warunki,
- zajęcia nastawione na bezpieczeństwo, rozwój i radość dziecka.
Kontakt z wodą wpływa pozytywnie na odporność, sen i samopoczucie dziecka, a wspólne zajęcia z rodzicem wzmacniają więź i poczucie bliskości.
Jak zapisać się na zajęcia?
1️⃣ Wybierz lokalizację Zielona Góra – Pensjonat Gregor.
2️⃣ Dobierz grupę odpowiednią do wieku dziecka.
3️⃣ Wypełnij formularz zgłoszeniowy online.
📅 Szczegółowy grafik zajęć dostępny jest w systemie zapisów.
⚠️ Liczba miejsc w grupach jest ograniczona – zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
Zapraszamy na nowy semestr zajęć pływania w Zielonej Górze. Podaruj swojemu dziecku bezpieczny, radosny start w wodnym świecie razem z Fregata Swimming! 🌊💛


